Majk Spirit vybral najlegendárnejší feat histórie SK CZ rapu

Majk Spirit patrí medzi stálice slovenského rapu a patrí medzi ne dlhodobo. Aktuálne Speezy prehovoril o tom, ktorá spolupráca česko-slovenskej rapovej histórie je podľa neho. Výber niektorých z vás možno prekvapí, pre iných sa bude javiť byť logickou voľbou. Každopádne, jedná sa o song, na ktorom sa stretáva silná kombinácia interpretov. 

Majk Spirit s jasným výberom

„Presne 5 rokov od najlegendárnejšieho featu na SK scéne,“ napísal Majk pred pár dňami v rámci IG story a pridal spomienku na skladbu „900″, ktorá vznikla presne 18. augusta 2017. Prečo Spirit reaguje práve na tento track? Stretli sa na ňom zástupcovia ikonických slovenských rapových skupín DMS a H16, k tomu zahraničný interpret Onyx a produkčne vynikajúci Smart.

Môžete namietať, že takýto feat si zaslúži ďaleko viac ako 1,9 milióna views na YouTube. Či to tak je, alebo nie, necháme samozrejme na vás. Môžeme ale konštatovať, že song „900″ jemne zapadol popri ostatných prachom. A to je možno chyba.

„Toto je vážna záležitosť,“ dodal Speezy na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje viac ako 502 tisíc ľudí, čo je poriadne číslo. Ktovie, či sa kolaborácie medzi H16 a DMS dočkáme aj v budúcnosti. My si myslíme, že by to zmysel dávalo. A taktiež by to malo aj požadovanú kvalitu. Alebo to tak nie je?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Majk Spirit

Odporúčame