Majk Spirit sa rozhovoril: Úspech a sláva nie sú cieľ

Majk Spirit vždy dbal na to, aby jeho fanúšikovia rozmýšľali do hĺbky a nebrali informácie len povrchne. V tomto trende pokračuje aj v roku 2019, pričom najnovšie sa svojim priaznivcom otvoril na sociálnej sieti Instagram, kde napísal o sebe pomerne dlhý príspevok, v ktorom sa nevyhol ani porovnávaniu so zvyškom rapovej scény.

Začneme zhurta, väčšinou totiž citácia nesmeruje na úvod článku, ale v tomto prípade je to jediná možnosť. Poďme sa teda pozrieť spoločne na to, čo Majk na svojom profile napísal. „Úspech a sláva nie sú cieľ. Cieľ je robiť, čo máš rád a dokázať za tým živiť. 95 percent ľudí o tomto len sníva, len 1 z 20 si zarába svojou vášňou. Som vďačný, že ste si vybrali mňa.“

https://www.instagram.com/p/ButjgeThpTb/

„Viem, že nie som prototyp pravého rapera ako Rytmus alebo Separ, nie som čávo, čo vychytáva flow ako Ego alebo Pil C, nie som stroj na hity ako Kali a nie som už ani mladá krv ako Samey,“ porovnáva seba s velikánmi a mladíkom slovenskej rapovej scény.

„Podľa mňa ma ľúbite hlavne preto, že do všetkého, čo robím dávam svoju dušu. Byť dobrý Spirit v bezduchom povrchnom svete znamená schytávať aj veľa cynizmu,“ úpirimne priznáva Majk, ktorý na svojich očiach nemá ružové okuliare a vie, že veľa ľuďom leží v žalúdku. Pozitívnych ohlasov na jeho prácu je ale stále viacej ako tých zlých.

„Nie som prekvapený ani sklamaný, nie som vytočený ani do*ebaný, som okay. Presne viem, čo mám robiť, idem si svoje. Idem pre svojich, nie som tu náhodou,“ zakončil príspevok, na ktorom je takmer 12 000 „srdiečok“ a stovky komentárov. Majk potvrdil, že má stále, čo povedať a nečudo, že jeho turné k doposiaľ poslednému albumu je prvotriedna šou.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kúpi si raz Separ futbalový klub? (ROZHOVOR)

 

Odporúčame