Majk Spirit: „Prajem si mier a svet bez vojen!“

Raper Majk Spirit: „Prajem si mier a svet bez vojen!“ odkazuje v novom rozhovore pre ODznova

Mnohými uznávaný člen skupiny H16 sa objavil v rozhovore pre ODznova. Ide o súčasť obsahu online magazínu 40plus.sk, ktorí prinášajú zaujímavé rozhovory s ešte zaujímavejšími ľuďmi. Myšlienkou týchto podcastov je priniesť iný pohľad na vec a uvedomiť si, že niekedy začať ODznova je fajn. V najnovšom videopodcaste bol hosťom práve Majk Spirit.

Majk Spirit: Šťastné číslo 4

Na úvod rozhovoru bol vysvetlený zámer projektu ODznova príjemnou moderátorkou Martinou Valachovou na čo raper nadviazal, že má momentálne obdobie „od znova“ so svojou rodinou a dcérkou. Ďalej Majk vysvetlil prečo je jeho obľúbené číslo zrovna štvorka.

„Kto čo začal a kedy ma absolútne nezaujíma…“

Takýmito slovami reagoval na momentálnu situáciu, ktorá sa deje na Ukrajine. Známe je, že Spiritova manželka je pôvodom z Ukrajiny, a tak to bol pre neho dôvod naviac otvoriť túto aktuálnu tému. Ďalej sa vyjadril, že trpia nevinní ľudia a to je vec, ktorá by sa rozhodne mala zmeniť. Zároveň dodal svoj pohľad na celé dianie, ktorý si môžete samozrejme vypočuť priamo na YouTube.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Iné pohľady na vec

Jedna zo Speezyho hlavných charakteristík sú určite inteligentné myšlienky. V jeho trackoch nájdeme veľa hlbokých nielen myšlienok, ale aj názorov. Takisto aj v osobnom živote je o ňom známe, že má zaujímavé pohľady na veci. Rád hľadá skutočnú pravdu a zároveň nerád iba niečo pasívne prijíma z médií. V nasledujúcich minútach rozhovoru sa dozviete aj o jeho snoch, čo znamená pre neho sloboda a čo si zo všetkého najviac praje.

Album NOVÝ ČLOVEK 2

Už dlhšiu dobu dáva Majk najavo, že pracuje na pokračovaní jeho legendárneho albumu Nový Človek. Presný dátum vydania ešte nepoznáme, ale určite dúfame, že sa mu to podarí dať dokopy ešte tento rok. Predbežne môžeme predpokladať, že by sa to mohlo udiať niekedy na jeseň. Pôvodný Nový Človek totiž vyšiel 11.11.2011, teda môžeme si možno zakonšpirovať o symbolickom dátume 11.11.2022 – teda presne 11 rokov neskôr.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Palermo prehovoril: Ako rap išiel v Seredi ruka v ruke s drogami

Prijali by ste Speezyho nový album ešte tento rok aj vy?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Vypočujte si tento rozhovor so zaujímavými myšlienkami na YT kanáli ODznova.

COVER PHOTO: Facebook/Majk Spirit

Odporúčame