Majk Spirit a Momo ťa namotivujú k plneniu svojich snov

Momo a Majk Spirit vo videoklipe k songu „Sny". (Zdroj: YouTube.com/TVMOMO)

#Majk Spirit a Momo rozhodne patria medzi najskúsenejších interpretov na slovenskej rapovej scéne. Boli tu, keď sa tento žáner u nás prebúdzal, sú tu aj dnes, keď je rap na Slovensku hudobnou jednotkou. Prečo nečudo, že k ich spoluprácam sa oplatí vracať aj s odstupom času. 

Majk Spirit a Momo ti otvoria myseľ

V skladbe „Sny“, ktorú sme sa rozhodli si pripomenúť, Majk s Momom poslucháčom otvárajú myseľ. Ale nielen tú, taktiež srdce. „Snívať veľké sny je v mojej DNA, prirodzená vec, ako, že krv je červená, modrí proti žltým, odpoveď je zelená,“ znie iba jeden z viacerých výborných výrokov Majka Spirita.

Táto spolupráca vás určite namotivuje, pričom po jej vypočutí budete mať pocit, že dokážete všetko. Jasné, niekto tento druh rapu rád nemá. Ale my áno, pretože zastávame názor, že z tohto štýlu songov si každý vie zobrať to svoje. A to je na tom to silné, to pekné.

Táto spolupráca Moma s Majkom Spiritom vznikla v roku 2021 a má svoje miesto na Momovom albume MXI. Na YouTube má v čase vznikania tohto textu viac ako 3,7 milióna views a pri pohľade do sekcie komentárov cítiť, že ľudia sa k nej vracajú aj v aktuálnej dobe.

Riadky, ktoré majú silu

„Nech si strčia tie proroctvá, že doba bude zlá, nech pochodujú čelom vzad, nech sa toho idu smelo vzdať, svoj flek uvoľnia pre iných, ktorí sa rozhodli nepos.ať,“ je jeden z Momových riadkov. Obaja interpreti majú v skladbe „Sny“ naozaj hlboké slohy.

https://www.instagram.com/p/CimxYeEoMx5/

Obom im to spoločne ladí, v ich hlase cítiť emóciu, pričom, aj keď sú rozdielnymi interpretmi, song dáva zmysel ako celok. Z tejto skladby ide energia, ktorú niekto cíti viac, niekto menej, ale je nemožné ju ignorovať.

A ak ste v životnej fáze, v ktorej nad niečím váhate alebo zbierate odvahu urobiť väčší krok, „Sny“ vám k tomu môže pomôcť. To nie sú len prázdne slová, záleží na vás. Momo aj Majk vždy vedeli veci pomenovať správnym spôsobom. Aj preto patria medzi slovenské rapové stálice.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame