Majk Spirit chce pomôcť ľuďom a zachrániť planétu. Spúšťa nový projekt

Žijeme v dobe, kedy ľudia pomaly, ale isto prestávajú myslieť len na seba, ale začínajú si uvedomovať, že musíme myslieť aj na druhých.

Majk Spirit predstavuje vlastný filantropický projekt 

Podporí záchranu Amazonského pralesa, Ligu za duševné zdravie a Detský domov v Sečovciach

 Zapojiť sa môžu aj jeho fanúšikovia

 Keď sa približne pred dvoma mesiacmi začali šíriť správy o ničivých požiaroch Amazonského pralesa, osobnosti na celom svete upozorňovali na alarmujúci problém prostredníctvom sociálnych sietí. Jednou z najaktívnejších osobností v tejto oblasti v celosvetovom meradle sa stal herec a aktivista Leonardo Di Caprio. Na Slovensku sa o túto pálčivú tému aktívne verejne zaujímal predovšetkým Majk Spirit. V týchto dňoch prichádza slovenský raper s vlastnou filantropickou iniciatívou – podporí ňou Amazonský prales i dve slovenské charitatívne organizácie – Ligu za duševné zdravie a Detský domov Anjelik v Sečovciach.  

Majk Spirit je popri svojej hudobnej kariére dlhoročne známy svojím aktívnym záujmom o problematiku ochrany životného prostredia. Netají sa ani tým, že venuje veľkú pozornosť viac než aktuálnej téme alarmujúcich klimatických zmien. Svoje názory v tomto smere verejne šíri prostredníctvom svojej tvorby – naposledy tak urobil na svojom najnovšom albume Nie Som Tu Náhodou v skladbe s názvom  Virgo: www.youtube.com/watch?v=r9DWZsdVgyw

Okrem toho sa úspešný slovenský raper už dlhé roky aktívne zúčastňuje benefičných koncertov a na svojich sociálnych sieťach pravidelne vyzýva k spoločenskej zodpovednosti, vzájomnému rešpektu a úcte. 

Potrebu vzájomnej pomoci sa rozhodol pretaviť do svojho nového filantropického projektu, ktorý zverejnil v týchto dňoch na svojom Instagrame. Hlavným cieľom nového Majkovho projektu je pomoc priamo doma na Slovensku i v celosvetovom meradle. Zo všetkých modelov svojho oficiálneho merchandisingu vybral tri mikiny, z predaja ktorých celý zárobok venuje trom charitatívnym združeniam. K výťažkom z predaja navyše pridá vlastný finančný príspevok a celé sumy odošle pred Vianocami na účty daných troch organizácií.     

Mohlo by ťa zaujímať:  Separ rozširuje ponuku. Má svoje vlastné čipsy!

 „Dizajny na tieto tri mikiny navrhli moji fanúšikovia v súťaži, ku ktorej som ich vyzval,“ vysvetľuje Majk Spirit vznik a proces celého projektu. „Tieto tri boli tri víťazné návrhy, za ktoré hlasovali ľudia v mojich instastories. Tri dobročinné organizácie, na ktorých účty poputujú zárobky z predaja mikín, si následne vybrali samotní víťazi súťaže po debate so mnou,“ dodáva.

 Celý zárobok z tohto dizajnu bude venovaný Lige za Duševné zdravie:

https://shop.rukahore.sk/majkspirit/crewneck-majk-spirit?variant=biela-farba-muz

 Celý zárobok z tohto dizajnu bude venovaný Detskému domovu Anjelik v Sečovciach:

https://shop.rukahore.sk/majkspirit/crewneck-nstn?variant=heather-grey-farba-muz

 Celý zárobok z tohto dizajnu bude venovaný organizácii EARTH ALLIANCE – AMAZON FOREST FUND:

https://shop.rukahore.sk/majkspirit/crewneck-x?variant=cierna-farba-muz

„Nemôžme pomôcť všetkým, ale každý môže pomôcť niekomu. Pozri si moje Stories a zapoj sa do môjho charitatívneho projektu. Celý zárobok z mikín navýšený o €€€ z mojich peňazí bude pred Vianocami poslaný na Ligu za duševné zdravie/ Earth Alliance (Ochrana Amazonského pralesa)/ Detský domov Anjelik v Sečovciach. Poď mi pomôcť podporiť dobrú vec,“ odkázal Majk Spirit svojim fanúšikom prostredníctvom Instagramu.  

 Charitatívna iniciatíva pod patronátom Majka Spirita potrvá do 16. decembra. Dovtedy môžu fanúšikovia objednávať tri mikiny na podporu spomínaných troch organizácií a podporiť tak spolu s ním dobrú vec. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *