Mairee a Sergei spojili sily: Takto sa prepája EDM a rap (VIDEO)

Niektorí ľudia tvrdia, že jednotlivé žánre hudby by sa nemali prepájať. My si to nemyslíme. Práve previazanie rozdielnych žánrov môže priniesť skladby, ktoré by za iných okolností nikdy nevznikli. O jednu takú sa v uplynulých dňoch postarali DJ Mairee a Sergei Barracuda.

Maireee a Sergei prepojili EDM s rapom

Prepojiť EDM a rap? Nehovorte, že to nenapadlo v minulosti aj vám. História ukazuje, že kombinácia týchto dvoch prvkov môže priniesť skutočne zaujímavé skladby. Toto je aktuálna novinka s názvom „Bomby“, na ktorej sa podieľali DJ Mairee (shout out jeho práci, o ktorej sa nehovorí toľko, ako by sa malo) a Sergei Barracuda, česká rapová ikona.

Takto zverejnenie nového tracku na svojom profile na sociálnej siet Instagram okomentoval samotný Mairee. „Spotify ide bomby, iTunes nezaostáva a ku hejterským komentárom na YouTube si zoberte pukance. Dávaj het na Sergeiov YouTube kanál ochutnať, ako prepájame EDM a rap,“ nechal sa počuť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MAIREE (@mairee.dj)

Celkovo je na mieste napísať, že je to svieža vec, ktorá si rozhodne nájde svoju cieľovú skupinu. Láka predovšetkým to, že sa jedná o kombináciu, ktorá je málo vídaná. Veď prepojenie rapu a EDM nie je na dennom poriadku. Ktovie, možno tento song otvorí novú kapitolu spoluprác naprieč DJs a rappermi. Či to tak skutočne bude, zistíme až v najbližšom období.

Čítaj taktiež: Bez fotiek a videí: Nik Tendo chystá nevídaný koncert

Photo credits: @jura_stanek 

Odporúčame