Ľudia sú niekedy fakt prepnutí: Toto sú najbizarnejšie veci, pri ktorých šéfovia prichytili zamestnancov

Foto: Pexels.com

#Čo všetko si dovolíš robiť v pracovnom čase? Ak si len pozeráš videá na YouTube či počúvaš hudbu, ešte sa až tak veľmi nevymykáš z priemeru. No sú ľudia, ktorí vedia poriadne prekročiť medze. Všetko je v poriadku, žije sa im relatívne dobre, až kým ich šéf nepristihne pri nejakej zakázanej činnosti. A niekedy sú to veci, ktoré fakt stoja za to. Toto sú podľa Redditu tie najšialenejšie z nich.

Keď si nechceš nechať ujsť obľúbenú časť telenovely

Som manažérom hotela. Medzi personálom sme mali asi 65-ročnú pani, ktorá upratovala izby po odchode hostí. Raz som ju poprosil, nech pripraví izbu na príchod ďalších hostí. Tí sa išli ubytovať, no ich snaha dostať sa do rezervovanej izby bola márna. Izba bola zamknutá, hoci z nej počuli zvuk televízora. Prišiel som tam, klopal, kričal, búchal na dvere, no nikto mi neotváral. Nakoniec sme zavolali bezpečnostnú službu, ktorá musela dvere vypáčiť. Najväčší šok som zažil, keď som v izbe zbadal spokojnú chyžnú, ako sedí pred televízorom s vyloženými nohami a pozerá nejakú mexickú telenovelu (RaineBearNW).

pexels.com

Finančná kompenzácia

Pracujem ako vedúca na jednej pobočke známej poisťovne. Zrazu sme si začali všímať, že nám chodia astronomické účty za telefón. Niekoľko tisíc eur za to, že občas zavoláme klientom? To sa mi zdalo príliš veľa. Keď som si vyžiadala výpis hovorov, zbadala som, že niekto usilovne volá na audiotextové číslo, konkrétne nejakej veštici. O pár dní som prichytila pri čine moju zamestnankyňu. Tvrdila, že sa nemá za čo ospravedlňovať. Nebola spokojná s výškou výplaty, tak sa aspoň rozhodla, že nám urobí poriadnu škodu. Nepočítala s tým, že jej to dáme všetko preplatiť.

Keď si zaťažený na chodidlá

V kancelárii sme mali šikovného chlapíka. Urobil fakt veľa roboty. Avšak všetkým zamestnancom neustále posielal fotografie chodidiel. Nevedel rozprávať o ničom inom, než o chodidlách. Očividne mu jeho „záľuba“ prerastala cez hlavu. Keď sa naňho začali sťažovať dievčatá z nášho oddelenia, musel som ho vyhodiť. Čo je veľa, to je veľa. Fakt (PirateOnAnAdventure).

Photo by EVG photos from Pexels

Ručne stručne

Raz som sa nepohodol so svojou kolegyňou. V práci urobila fatálnu chybu, ktorá sa nedala len tak ľahko prehliadnuť. Keď som jej vyčítal jej nedostatky, strelila mi poriadnu facku. Aby toho nebolo málo, dala mi ju pred očami môjho šéfa, ktorý bol zhodou okolností jej frajer. Mal však toľko slušnosti, že ju vyhodil. Po týždni dal aj on výpoveď (ShrimpinGuy).

Príbuzní sú najlepšia výhovorka

Mal som zamestnankyňu, ktorá bola radšej doma, než v práci. Neustále sa na niečo vyhovárala. Raz na to, že jej zomrel otec, hoci nám ho o niekoľko týždňov neskôr ukazovala na svadobných fotografiách. Vrchol bolo, keď nám ufňukaná volala, že jej zomrela babička. Paradoxne sa v ten deň zastavila v našej kancelárii jej babička, pretože doniesla koláč svojej jedinej vnučke. Vyzerala viac, než živo. To, že si táto žena vymyslela aj imaginárnu dcéru, je už len drobná perlička (dc199227).

Zdroj: reddit.com
Odporúčame