Loko Loko vyhlasuje súťaž v hodnote tisícov eur

Loko Loko, člen TRAPFORCE, vydal pred niekoľkými dňami jeho prvý fyzický nosič, ktorý dostáva pomenovanie Tigre. Raper známy aj jeho kriminálnou minulosťou patrí jednoznačne medzi špičku interpretov, ktorým nerobí problém práve ich minulosť odzrkadľovať v texte. Tentokrát však o ňom píšeme z iného dôvodu ako je hudba.

Rozhodol sa totiž pripraviť giveaway, ktorý je poriadne hodnotný. Vyhrať môžeš na treťom mieste 500€, na druhom mieste Versace Bundu v hodnote okolo 1500€. Hlavnou cenou je večera s Lokom a jeho manažérom v hoteli Carlton, ktorý patrí k tomu najluxusnejšiemu na Slovensku. Rovnako tak víťaz môže so sebou zobrať aj jedného svojho kamaráta, s ktorým si neskôr bude môcť užiť párty s Lokom. Súťaž môže skončiť v akýkoľvek čas, takže ak sa do tohto chceš zapojiť, nemal by si dlho čakať.

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame