Loko Loko vydal album. Slovenský gangsta rap, zbrane či vyhrážky

Loko Loko patrí do skupiny slovenských interpretov, ktorí delia poslucháčov na dve skupiny. Písali sme to už nedávno, píšeme to opäť, pretože je potrebné to zopakovať. LL je totiž presne tým chlapíkom, ktorého si buď poriadne idete a nedáte naňho dopustiť alebo si ťukáte prstom na čelo a hovoríte si, ako si ho niekto môže pustiť.

Loko Loko má nový album

Teraz sa o tomto svojskom tvorcovi hovorí viac, pričom dôvodom je predovšetkým to, že vydal nový album, ktorý nesie názov Kódex a môžete si ho vypočuť aj na streamovacích službách ako Spotify či Apple Music. Tento slovenský rapper si razí svoju vlastnú cestu, pričom väčšina jeho trackov obsahuje referencie na zbrane, kriminalitu, vyhrážky či celkovo gangsta rap, za aký by sa v momentoch nehanbili ani niektorí rapperz z americkej Atlanty, kde je kriminalita prakticky voľnočasové hobby.

Tu si Kódex môžete vypočuť aj vy:

Album od Loka obsahuje dvanásť skladieb, pričom do pozornosti dávame najmä minutáž. Nachádzame sa v období, kedy sú v trende krátke tracky. Častokrát má song okolo dvoch minút. Lokovi sa ale toto nepozdáva, preto sme sa od neho dočkali poriadnej hudobnej porcie, kde má viacero songov nad tri, dokonca aj nad štyri minúty.

Ak Loka počúvate, tak nebudete sklamaní, pretože viacerými songami posúva svoju doterajšiu tvorbu na novú, vyššiu úroveň. CD Obsahuje aj skladby, ktoré už zverejnené boli, takže sú overené časom aj poslucháčmi. Do popredia dávame napríklad „Celý svet“, „Kódex“ či „Loadout“.

Nedá sa očakávať, že sa LL stane mainstreamovým interpretom, ktorí bude mať desaťtisícovú (alebo aj väčšiu) fan base. Ak ale bude pokračovať v doterajšej práci, svoju cieľovku si rozhodne nájde.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Opitý Separ freestyluje na ulici. Staré videá ťa určite pobavia

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto obsahu.

Photo credits: Rap G, Archív

Odporúčame