Nezahrávaj sa s ním! Loko Loko ťa varuje, inak…

Loko Loko o sebe dávať vedieť a opäť môžeme konštatovať, že je to kontroverzné. Vo videoklipe k jeho novému tracku nechýbajú luxus, krádeže, zbrane či už tradične maska na tvári. Ako to vyzerá, keď chcete do svojho nepriateľa vraziť desať miliónov voltov? 

Loko Loko si razí vlastnú cestu

Nezaujímajú ho nepriatelia ani kritici. On si razí vlastnú cestu. Slovák vie, že sa nezavďačí všetkým, pričom taktiež si uvedomuje, že ak bude slabým človekom, v tomto svete neprežije. Toto je track „10’000’000 V”, kde ho dopĺňa interpret menom Hard Rico. Môžeme objektívne napísať, že kombo týchto dvoch na jednej skladbe je zaujímavé. Čo to znamená? Zistíte to sami vypočutím tejto rapovej novinky.

Tá vyšla na YouTube kanále menom Trapforce, pričom song o desať miliónoch voltoch má viac ako sedemdesiattisíc vzhliadnutí. Slovenský rapper sa vo videoklipe ukazuje v polohe, v akej ho poznáme. Drsný chlap, ktorému nie sú cudzie ani praktiky, čo by niekoho iného možno vystrašili.

Ukradnuté hodinky, zbraň pri hlave či zničené auto. Keďže nemá do svojho nepriateľa problém pustiť 10 miliónov voltov, dáva všetkým jeho haterz najavo, že sa s ním nemajú zahrávať. Teda môžu, ale potom neruší za následky. Ťažko povedať, ako to vlastne je, ale zbytočne to riskovať, no nie?

Viac rapového obsahu tu.

Photo credits: YouTube.com

Odporúčame