Loko Loko vydal projekt Súd. V textoch ide až za hranu

Loko Loko publikoval nový hudobný projekt. (Zdroj: Instagram/officiallokoloko)

Loko Loko patrí medzi slovenských raperov, ktorí sú výrazní. V jeho prípade sčasti za to môže fakt, že vystupuje v kukle, respektíve zahalený. Svoju fan base má (a nie malú), taktiež má svojich odporcov, ktorí jeho tvorbe až tak nechápu. Ktovie, možno vďaka novému projektu Súd, ktorý je čerstvo von, jeho pohnútky navnímajú lepšie.

Loko Loko má nový projekt

Áno, je to tak, tento slovenský interpret má von nový hudobný projekt, ktorý nesie príznačný názov Súd. Nie je tajomstvom, že Loko sa v  minulosti neraz pohyboval na hrane zákona, pričom o určitej hrane môžeme hovoriť aj v súvislosti s jeho textami na novom projekte. Pohybuje sa na hrane, ide až za ňu? V určitých pasážach možno aj áno, i keď konečný rezultát necháme až na vašom posúdení, aby sme vás pred vypočutím neovplyvňovali.

Loko Loko svoj projekt oznámil aj prostredníctvom sociálnych sietí. Na svojom profile na Instagrame má momentálny iba jeden príspevok. Ten pojednáva práve o tom, že dáva von Súd. Je to efektné aj efektívne, veď keď máte iba 1 post, udrie to očí silnejšie. Dodajme, že na IG má fan base na úrovni 45 tisíc ľudí, čo rozhodne nie je na zahodenie.

https://www.instagram.com/p/Cj5MLOrNVte/

Piliere, ktoré Súd má

Keď sme si Lokov nový projekt vypočuli, uvedomili sme si, že jeho aktuálna hudba stojí na troch pilieroch: Otvorenosť, striktnosť a autenticita. Môžete s nami súhlasiť aj nemusíte, ale nech už si pustíte akýkoľvek z jeho siedmich songov, ktoré Súd obsahuje, nájdete tam tieto tri piliere. Kompletný tracklist vám pripájame nižšie prostredníctvom streamovacej služby Spotify.

„Keď dôjde tma“ je naozaj silný song, ale to môžeme napísať aj o „Nespím“, či „Aby môžme jesť“. Loko rozoberá viaceré témy, ktoré sú pre množstvo raperov tabu. Preto aj vyššie píšeme o hranách a o tom, či nejde aj za ne. Avšak, je tu otázka, či vôbec rap ako žáner svoje hrany, či mantinely má. Koniec koncov, každý si môže tvoriť, o čom chce. A následne ľudia rozhodnú, či je to relevantné, vhodné alebo nevhodné.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Frayer Flexking spoznal súpera. Koho vyzve v ďalšom zápase?

Nepochybujeme o tom, že Lokov projekt Súd si svojich priaznivcov nájde.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame