Legendárny Skepta prichádza na Slovensko

Skepta prichádza na Slovensko!

Skepta prichádza na Slovensko!

Fanúšikovia rapu na Slovensku majú Vianoce v júni. WAVE festival a agentúra Bassizm Music spojili svoje sily a oznamujú, že grime legenda Skepta pricházda na Slovensko. Ten sa predstaví v Bratislavskom A4 Studiu už 2. septembra.

Skepta je legenda bez akýchkoľvek debát. Čísla a ocenenia hovoria samé za seba. Tri nominácie na Brit Awards,  MOBO Awards či BET Awards, s albumom Konnichiwa vyhral v roku 2016 Mercury Prize. Na Slovensko sa vracia druhý raz, prvýkrát tomu bolo v roku 2019 na festivale Pohoda, kde počas jeho show pod stagom stálo približne 10-tisíc ľudí. Video prikladáme nižšie.

Samozrejme, Skepta nebude v Bratislave vystupovať sám. TOP interpret si zaslúži TOP support. Pred jeho legendárnou show sa môžeš tešiť na vystúpenia trojice Gleb, Separ a Yzomandias. Najlepšie mená scény a Skepta je garancia toho, že A4 Studio budú musieť po show navštíviť statici. Zdá sa, že Slovensko sa zas a raz pripomenie rapovému svetu.

Chceš byť pri tom? Vieme, že chceš. Práve pre to by si si mal kúpiť lístok už teraz, za zvýhodnenú cenu. Klikaj sem aby tvoj lístok nevyfúkol niekto iný.

Vidíme sa?

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: Wave Festival/Skepta IG

 

Odporúčame