Rytmus prezradil: Toto je všetko, čo potrebuje. Výber neprekvapuje

Rytmus je vo fáze, v ktorej už nikomu nič nemusí dokazovať. Ako viackrát sám povedal, v hudbe si splnil svoje sny a po štyridsiatke je v pozícii, že keby do konca kariéry nevydal už ani jeden rapový riadok, nikto by mu nemohol nič pozerať. Niektorí jeho fanúšikovia majú naňho kvôli tomu ťažké srdce, avšak Patrikovi sa niet čo čudovať, jeho hodnoty sa v priebehu rokov zmenili a to je len a len dobre.

Piešťanský raper predsa nemôže byť ten istý nahnevaný chalan, ktorý v úvode tisícročia spolu s Egom a Anysom pomalými krokmi budoval slovenskú rapovú scénu. Ako sme mohli vidieť vo filme Tempos, ktorý Rytmus vytváral v spolupráci s firmou Red Bull, nebola to jednoduchá cesta, ale bola o to viac cennejšia.

Momentálne má Rytmus nad 40, je ženatý, je otcom a hip-hop či rap budú síce navždy veľkou súčasťou jeho života a jeho samého, ale už nemajú taký dosah na jeho každodenné fungovanie ako tomu bolo kedysi. Už na albume Real Newz, ktorý Kontrafakt vydal koncom roku 2019 bolo zľahka cítiť, že Patrik je o niečo menej zapálenejší ako napríklad Ego, ktorý je známy tým, že rap v našich končinách rád posúva do nových úrovní a inovuje ho. Plus, zapája mladíkov, ktorí by mohli časom preraziť.

Rytmus na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zverejnil, čo je všetko, čo mu treba k šťastnému a pokojnému životu. Jeho výber asi nikoho z nás príliš neprekvapí, ak Rytmusa poznáte, je to pomerne logická voľba.

„Rodina, hudba, ŠPORT, príroda, harmónia. Viac nepotrebujem,“ napísal Patrik Vrbovský na svojom profile, ktorý sleduje viac ako 616 tisíc fanúšikov. Ako možno vidieť, Rytmus na sebe stále fyzicky pracuje, i keď boli špekulácie, či bude mať po boxerskom zápase proti českému raperovi Marpovi motiváciu na to, aby v tom pokračoval. Ako sa ukázalo, stal sa z toho preňho v istom ohľade nový životný štýl.

Pod Rytmusovou fotkou sa množili komentáre o tom, prečo nie je aktuálny album Kontrafaktu Real Newz na streamovacích platformách. Táto záležitosť sa riešila počas prebiehajúceho týždňa, pričom dôvodom má byť podľa dostupných správ fakt, že pri tom, ako bol album dávaný na internet sa vyskytla technická chyba. Preto je nielen Real Newz, ale aj ďalšie albumy dočasne zmazané. Čoskoro by sa to malo zmeniť.

Foto: Rytmus

Odporúčame