Laserové pohľady, presné údery aj veľké obete: Arowverse sa zjdenotil vo veľkolepom crossoveri piatich seriálov

Zdroj foto: Flickr.com/FanAboutTown

#Ak pozeráš seriály ako Flash, Batwoman, Supergirl alebo Arrow, univerzum s názvom Arrowverse ti určite niečo hovorí. Je to svet, v ktorom sa nachádzajú všetky obľúbené seriálové postavy sveta DC. Celý crossover zahŕňal veľké množstvo postáv z rôznych seriálov americkej stanice CW a všetky seriály napokon poznačil a zmenil ich dej. Práve preto ak si si crossover nepozrel celý, môžu ti byť pri pozeraní ďalšej časti tvojho obľúbeného seriálu isté veci nejasné.

Prepojenie seriálov v crossoveri s názvom Crisis on Infinite Earths má svoj pôvod už v komixoch z osemdesiatych rokov. V seriálovom prepojení sme mohli vidieť napríklad aj hrdinov zo Smallville alebo nedávno zrušeného a obnoveného Lucifera. Niektorí ocenili aj drobnú úlohu Ezru Millera, keď sa objavil v seriáli ako Flash. Hlavná zápletka však ovplyvňovala najmä dobre známe postavy z vlastných seriálov, ktoré sa mali v konečnom dôsledku objaviť na jednej zemi- medzi nich patrí hlavne Black Lightning, Flash, Batwoman, Supergirl, White Canary, Atom alebo Arrow.

Ako však vieme, žiadna zmena sa nezaobíde bez obetí a poriadneho záporáka. Tým bol Anti-Monitor, ktorý chcel zničiť všetky svety a ktorému hrdinovia spoločne čelili. Celý crossover bol plný prekvapení a definitívne ovplyvnil všetky seriály. Ich hrdinovia sa teda pravdepodobne budú stretávať častejšie a sedieť budú za jedným okrúhlym stolom.

Sleduješ nejaký zo seriálov, ktoré tento crossover ovplyvnil?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame