Kriman pokračuje vo svojej tvorbe – Raz môže byť dobre

Krimana už jednoducho musíte poznať. Ak nie, mali by ste si naštudovať naše predošlé články, v ktorých o ňom píšeme. Každopádne, tento raper pokračuje vo svojej tvorbe a môžeme povedať, že na ňom vidieť badateľný progres smerom dopredu. Najnovší hudobný Krimanov počin sa volá Raz Môže Byť Dobre. Tak sa poďme na to pozrieť o čo vlastne ide.

https://www.youtube.com/watch?v=–XydwYRi8c&app=desktop

Každý z nás verí, že aj keď momentálne možno nie je dobre, raz byť dobre môže. Keby sme v to neverili, aký by mal život vlastne zmysel? Aj nová skladba Krimana pojednáva o tom, že treba veriť v lepšie zajtrajšky.

Raper hovorí, že niekedy si myslí, že život je len hra a nič nedáva poriadne zmysel. Z nášho pohľadu sa takto minimálne z času na čas cíti každý. Láska je vraj odpoveďou na trápenie. Otázne však je, keď samotné trápenie spôsobuje láska.

Netreba strácať vieru, to vám povie aj Kriman. Zaujímavý text, zaujímavá hudba a dokopy veľmi dobrý mix, ktorý vás upúta. A netreba zabúdať na to, ako sa hovorí – ak ste šťastní, započúvate sa do hudby a ak ste nešťastní, tak budete počúvať text.

Môžete nám dať potom vedieť, čo bol váš prípad. A čo samotný Kriman? V jeho ohľade je isté v tejto chvíli asi len jedno – budeme o ňom ešte počuť. A nie málo. Veď ako sám hovorí, aj oceán sa dá preplávať.

INFORMAČNE

► IG KRIMAN: https://www.instagram.com/kriman_life/

► FB KRIMAN: https://www.facebook.com/Kriman24VII/

Black Rose Beatz: ► IG: https://www.instagram.com/blackrosebeatz

► BS: https://www.blackrosebeatz.com/

Dobrosláv štúdio: ► FB: https://www.facebook.com/dobroslav.st…

VIDEO CREDITS: Rap,Text: Kriman Produkcia: Black Rose Beatz Nahrávanie skladby: LUNA SOUND Mix&Master: Dobrosláv štúdio

Odporúčame