Kriman je vďačný, že môže robiť hudbu: Jeho dážď zasiahne aj teba

O Krimanovi ste už určite počuli. A môžeme vám povedať, že o ňom počuť ešte budete. Tento kedysi neznámy raper si získava stále väčšiu pozornosť a vzhľadom na to, ako na sebe pracuje, je veľmi reálne, že pozornosť sa bude v jeho prípade ešte zväčšovať. Kriman aktuálne prezentuje nový singel s názvom Rain. Tak sa na to poďme pozrieť, lebo dážď si vezme aj teba.

„Toto je život a my musíme bojovať, i keď niekedy je to ťažké,“ veta, ktorá zaznieva v tejto skladbe. Ruku na srdce, určite ste si ju povedali niekedy aj vy. Život nie je prechádzka ružovou záhradou, to vieme všetci. Niekedy to jednoducho nevyjde, či už v práci, v rodine, vo vzťahu alebo medzi priateľmi.

„Keď idem mestom vidím toľko vysmiatych tvárí, a pritom iba skrývajú to, čo ich trápi,“ ďalšia veľmi silná myšlienka. Ale nebudeme klamať, takých je v tejto Krimanovej skladbe naozaj veľa. Raper hovorí, že ľúbil veľakrát, ale miloval iba raz. Toto už asi ani nemusíme rozoberať, pod to sa podpíšeme pravdepodobne všetci.

Produkčne sa o skladbu postaral Raspo. Musíme povedať, že je to naozaj podarený track. Jedná sa o skladbu, ktorá je predovšetkým o pocitoch. Možno na niekoho bude pôsobiť mierne depresívne, ale je to skôr o tom, že sa netreba vzdať, treba bojovať s tým, čo nás postihne a ísť ďalej.

Ísť ďalej predovšetkým v momentoch, kedy sa zdá, že sa ďalej isť nedá. To je rozhodujúce. A zamyslenie na záver – neznie vám Kriman trochu ako Majself? Samozrejme, obaja sú rozdielni umelci, ale mladým raperom paralely s tými, ktorí už prerazili môžu často pomôcť. Poslucháči si ich následne osvoja.

V komentároch nám môžete dať vedieť, čo si o tejto skladbe myslíte vy. Je to od Krimana opäť niečo nové, ale poskytuje to pohľad do jeho duše. Pritom, či už tomu veríte alebo nie, v roku 2019 nie je jednoduché svetu svoju dušu poodhaliť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Je toto najlepší rapový odkaz pre tvoju ex? (VIDEO)

Mnohí si myslia, že je to prejavom slabosti, ale pravdou je absolútny opak. Povedať nahlas svoje pocity patrí medzi silné charakterové črty. Ktovie, možno to niekoho z vás namotivuje k tomu, aby vyriešil určitý aktuálny problém vo svojom živote.

Odporúčame