Rapová nálož od Kontrafaktu! Je toto najlepší slovenský videoklip? (Novinka)

Kontrafakt KF ako rolls

Prichádza poriadna rapová nálož od Kontrafaktu! Tento nový banger je záruka najvyššej kvality

Na tento banger sme všetci čakali! Už odkedy začali chalani z Kontrafaktu leakovať krátke ukážky z ich očakávaného albumu KF JAKO ROLLS, mohlo nám byť jasné, že tento album bude ďaleko. Medzi tými ukážkami dominoval pársekundový útržok, ktorý bol predzvesťou skladby, ktorú sme dostali práve dnes!

⇒ Album KF JAKO ROLLS si aj s merchom môžeš kúpiť na TOMTO ODKAZE

Kontrafakt definuje kvalitu

Rytmus, Ego a Anys vydali prvú oficiálnu vec z doposiaľ utajovaného tracklistu ich piatej spoločnej štúdiovky v noci iba na streamoch. Banger s názvom „Reklama na rap“ sa však ku svojim poslucháčom zaručene dostane, pretože svojmu názvu robí iba tú najväčšiu česť + navyše aktuálne k nemu vychádza aj očakávaný videoklip, ktorý chalani raprezentujú ako najlepší vizuál, čo sa v našich končinách urodil.

Nový album Kontrafaktu je tu!

Dnes svieti v našich kalendároch deň 3.12.2021 – a to ako už istotne tušíš, je dátum, kedy sa spúšťa predpredaj. KF JAKO ROLLS je teda už naozaj za dverami a akonáhle si ho budeš môcť aj s novým merchom zakúpiť, refreshuj náš portál. Prinesieme ti všetky podstatné linky medzi prvými, čiže zostaňte naladení na večer!

⇒ Album KF JAKO ROLLS si aj s merchom môžeš kúpiť na TOMTO ODKAZE

COVER PHOTO: Marek Kikinder

Odporúčame