Konex v aktuálnom rozhovore: Hovorí aj o odchode z M+, nový track čoskoro?

V posledných týždňoch sa v slovenskom a českom rape toho deje naozaj neúrekom, pričom jednou z najviac diskutovaných tém je odchod Konexa z českého labelu MILION PLUS. Väčšina verejnosti nevie, prečo sa tento rodák zo slovenského mesta Poprad rozhodol opustiť M+, rapový tím, ktorý šliape ako hodinky. Teda, aspoň to tak vyzerá takpovediac zvonku.

Konex, ktorý tento rok vydal sólový album Voilá, je aj vďaka odchodu z M+ poriadne diskutovanou osobnosťou posledného obdobia. Najnovšie sa objavil v približne dvojhodinovom podcaste pre The Mag, kde sa rozhovoril o viacerých témach. Samozrejme, neobišiel ani odchod z M+, ale nechceme vám, ako už býva v tomto type článkov zvykom, prezrádzať, o čom interview je, nech si to pozriete sami a urobíte si názor každý osobitne. Inak to nebude ani teraz.

Konex ale svoj odchod z MILION PLUS opisuje ako novú výzvu, pričom už čoskoro sa zrejme môžeme tešiť na jeho nový track. Na profile na Instagrame totiž zverejnil aktuálnu fotografiu, ku ktorej napísal dátum prvý november, a teda čoskoro sa možno dozvieme viacej aj o spomínanej problematike odchodu z M+.

Ono, odchod z labelu nemusí vždy znamenať pošramotené vzťahy, ťažké srdce jednej z strán alebo iný druh problémov. Jasné, príklady z minulosti ukazujú, že vo väčšine prípadov je to práve tak, ale nie je to pravidlom. Konex rozpráva zaujímavo, a teda, ak rozmýšľate, čo si v tomto období pustiť, tento rozhovor nebude zlým krokom.

A o tom, čo tento slovenský interpret pripravuje, vás budeme samozrejme už v najbližších dňoch informovať.

Foto: Konex, profil na Instagrame

Odporúčame