Kombo, aké chceš. Momo a Refew v bangri „Celý Bank“ (VIDEO)

Skladba, o ktorej si teraz povieme, je skutočne kombo, ktoré chceš. Slovenský rapper Momo a český interpret Refew spojili svoje sily, aby vydali novú skladbu. Nesie meno „Celý Bank“ a fanúšikovia sa k nej dočkali aj videoklipu.

Nebudeme vás milí čitatelia zbytočne zdržovať. Rovno vám skladbu ponúkame:

Track ľudia nájdu na videoplatforme YouTube. Obaja rapperi ukazujú, aké majú schopnosti v originálnom videoklipe. Celkovo, ak máte radi štýl, ktorým sa Momo a Refew prezentujú, potom nebude prekvapením, ak si túto skladbu obľúbite. A to hneď od úvodných okamihov.

⇒ Album MXI aj s rozsiahlym výberom merchu NÁJDEŠ TU

Spolupracovať na československej úrovni je stále veľmi trendy. My môžeme byť radi, že podobných featov vzniká stále dosť. Niet sa čo čudovať, obe krajiny sú si navzájom veľmi blízke.

Hra s flowom, zaujímavé slohy či zmena tempa, to je len pár vecí, ktoré v tomto tracku môžu rapoví fajnšmekri nájsť. „Celý Bank“ je skladbou, ktorá vás správne namotivuje. Ak ste v istom rozhodovaní vo svojom živote na vážkach, práve tento song vám môže v konečnom dôsledku pomôcť rozhodnúť sa.

A ak máš chuť na novú hudbu, tak určite nepremeškaj aj track od trojice Dano Kapitán, Maxo a Vladis (aj to je kombo, aké chceš). Ten song otvára tému, o ktorej sa príliš medzi ľuďmi nehovorí.

Photo credits: Momo, profil na Instagrame IG

Odporúčame