Kto je najlepší český rapper súčasnosti ? (ROZHOVOR)

Pýtali ste sa niekedy minimálne sami seba, kto je najlepší český rapper? Nie je to jednoduchá otázka. Odpoveď na ňu sa v aktuálnom rozhovore pokúsili nájsť Sajfa a Paulie Garand. Výsledok vás pravdepodobne neprekvapí. 

Kto je najlepší český rapper?

Paulie Garand hovoril so Sajfom o viacerých témach. Napríklad načrtol, s ktorými slovenskými rappermi sa mu dobre spolupracuje. Spomenul predovšetkým dve mená, a to Samey a Pil C. Sajfa bol prekvapený, že si Paulie vybral interpretov, ktorí sa venujú skôr melancholickej tvorbe, pričom PG povedal, že to je práve štýl, ktorý mu imponuje.

Tu si môžete pozrieť celý aktuálny diel relácie Level Lama:

Zaujalo predovšetkým to, kto je najlepší český rapper. Samotný Paulie povedal, že to nie je jednoduchá otázka, pričom priznal, že najviac u našich západných susedov medzi fanúšikmi v tomto období zrejme ide Yzomandias. Sajfa následne zavtipkoval, prečo je tomu tak, to sa dozviete pri pozeraní videa.

V interview sa dozviete aj to, ktorý jazyk je ideálnejší na rap, či je to slovenčina alebo čeština. My si myslíme, že obe reči majú niečo do seba, pričom sú záležitosti, ktoré sa lepšie vyjadrujú po slovensky a veci, ktoré lepšie poviete po česky.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

Odporúčame