Kombinácia Pil C a Separ scéne chýbala. Je MONEY2 banger roka?

Titulná fotka: Matúš Zeťák

Na toto sme čakali naozaj dlho. Pil C a Separ po niekoľkoročnej odmlke opäť spojili sily a spoločne sa objavujú na skladbe MONEY2. Nechceme preháňať, ale po úvodných pár počutiach si dovolíme napísať, že kombinácia zástupcov DMS a Comebackgangu má našliapnuté k tomu, aby sa stala jednou z TOP skladieb tohto kalendárneho roka. Ak nie aj tou úplne najsledovanejšou. Ošiaľ medzi fanúšikmi už pred vydaním hovoril jasnou rečou.

Už z prvého počutia bolo jasné, že MONEY2 je prvotriedny klubový banger. Samozrejme, ak nemáte radi tématiku peňazí či majetkov, tak pravdepodobne to nebude úplne šálka vašej kávy, ale nepochybujeme o tom, že si to prinajmenšom vypočujete a potom sa na to na koncerte rozbijete. Kombinácia Pil C a Separ scéne chýbala a my len ďakujeme, že producent Special Beatz, na ktorého albume skladba bude, dal toto dokopy. Netreba zabúdať, že je to v prvom rade track na producentský album, ktorý vychádza práve dnes.

Na tento song priaznivci čakali počas uplynulých týždňov, obaja interpreti ho štandardne vyhypeovali na svojich profiloch na sociálnych sieťach a o zvyšok sa už starajú fanúšikovia. MONEY2 je jasný ašpirant na ovládnutie trendov, ale aj klubov. Veľmi sa už tešíme na to, keď sa obnovia kultúrne akcie a budeme mať možnosť tento track počuť naživo. Bude to, ako zvykne Separ s obľúbou hovoriť, poriadna sataniáda. Veď prvá spolupráca tejto dvojice je dodnes jedným z najväčších klubových hitov na Slovensku.


Ako sme už spomínali, táto skladba je umiestnená na producentskom albume NO CAP, ktorého autorom je Special Beatz. Predpredaj tohto CD sa spúšťa dnes, pričom si ho budete môcť zakúpiť aj vy. Special patrí dlhodobo k československej producentskej špičke, čo, ako píšeme vyššie, potvrdzuje aj beatom v tejto konkrétnej skladbe. Preto by ste určite nemali váhať a album si predobjednať. Urobiť tak môžeš tradične na webe Ruka Hore, kde okrem CD-čka nájdeš aj merch. Album je plný skvelých hostí, nechýbajú nazvučnejšie mená domácej, ale aj českej scény.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
KVÍZ Uhádni názvy albumov iba podľa časti ich coveru! Ako dobre ich všetky poznáš?

Kvalitný track dopĺňa originálny reprezentatívny vizuál plný módnych kúskov a peňazí, o ktorý sa postaral Daniel Kristl. Ten taktiež potvrdil, že mu práca poriadne chutí a darí sa mu spolu s jeho tímom produkovať naozaj skvelé kúsky. Pil C na svojom profile na Instagrame napísal, že nikto nemôže poprieť, že je to hit. Presne s tým súhlasíme, pretože je jasné, že sa to nebude páčiť úplne všetkým, to je jednoducho nereálne, ale kvalit MONEY2 neuprie nikto.

Aj keď sa niekomu môže zdať, že téma tejto skladby je vyslovene povrchná, nie je to úplne tak. Uvidíme, aké budú vaše reakcie a požiadavky, ale je veľmi reálne, že skladbu MONEY2 ešte tento týždeň rozoberieme v našej rubrike Analyzujeme texty. Separ aj Pil C radi idú pod povrch a inak to nie je ani v tomto prípade, i keď track ako celok môže pôsobiť veľmi jednoducho. Áno, je o peniazoch, ale nielen o nich.

Na záver by sme len dodali, že pri natáčaní videoklipu vznikli aj zaujímavé fotografie, ktoré si už určite mal možnosť zachytiť na Instagramoch Pil C-iho a Separa. Autorom je fotograf rapovej elity Matúš Zeťák.

 

Odporúčame