Koľko 50 Cent zarába za jednu show? Ide o raketovú sumu

50 Cent

Nové info o Fiftym (Zdroj: Christopher Polk/Getty Images for iHeartMedia)

#Takéto peniažky za show sú naozaj príjemná výplata. Reč je konkrétne o tom, koľko peňazí si aktuálne za svoju show berie samotný 50 Cent. Rapová legenda z New Yorku má za sebou naozaj trilión rokov poriadnych rapácií, počas ktorých sa vypracoval naozaj vysoko. Vedeli ste však, že toľkoto si berie za koncert?

50 Cent a jeho nový rozhovor

Rapový mogul z New Yorku sa aktuálne ocitol na titulke prestížneho magazínu Billboard. Išlo o spojitosť s 20. vyročím jeho debutového albumu Get Rich or Die Tryin’. Aj napriek tomu, že Fifty si už na svoje konto svoj album nepripísal už celých 8 rokov, stále si za svoje koncerty berie naozaj solídnu čiastku.

I think he [Master P] gave me like $80,000, and now I’m getting like $900,000, $1 million…

V preklade teda 50 Cent hovorí o tom, že sa zo sumy 80 000 dolárov posunul až na 1 milión amerických dolárov!

https://www.instagram.com/p/CocnboUOPQ9/

Na čo sa od Fiftyho môžeme tešiť?

Nedozvedeli sme sa len túto závratnú výplatu za koncerty, ale 50 Cent prezradil aj čosi o tom, čo si pre nás chystá. Má pred sebou prvé domáce turné po trinástich rokoch a zároveň sa pravidelne zatvára do štúdia. Spoločnosť mu nerobí nikto iný, ako samotný Dr. Dre, s ktorým Fifty pripravuje svoj dlho očakávaný album! Počuť by sme ho taktiež mali aj na Nasovom pripravoval projekte King’s Disease 4!

https://www.instagram.com/p/CocowGXOGzH/

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame