Koky prehovoril o tom, ako mu pomáhal Yzo. Čo ho prekvapilo? (ROZHOVOR)

Koky patrí k rapperom, ktorých tvorbe nechýba príbeh. Nech už publikuje čokoľvek, môžete si byť istí, že v jeho songoch bude emócia. Autentický bol aj v rozhovore, ktorý absolvoval pre ÓČKO TV. Poďte si spoločne s nami vychutnať nový diel relácie O BLACK TALK. 

Koky v otvorenej debate

Koky dal tento rok o sebe vedieť predovšetkým songom „SOS“, na ktorom okrem neho pracovali aj Viktor Sheen a Robin Zoot. Z tohto tracku sa stal skutočný banger, pričom samotný interpret priznáva, že doslova nečakal, že spomínaná skladba môže natoľko vystreliť. K dnešnému dňu má tento feat na video platforme YouTube viac ako 1,8 milióna views. A to za pár mesiacov rozhodne nie je na zahodenie.

Viac to rozobral v rozhovore, ktorý nájdete taktiež na YouTube. Ak by vám predsa len „SOS“ nebol povedomý, rovno to môžete napraviť…

Člen českého labelu MILION PLUS v debate, ktorá trvá viac ako 42 minút, hovoril na rovinu a vecne. Načrel do mnohých pútavých tém, pričom nás zaujalo napríklad to, že jeho prvý rapový text mu pomáhal napísať Yzomandias. Priznať niečo také je chlapské a pojednáva to o tom, že tento chalan je sám so sebou vyrovnaný.

Celé interview si môžete pozrieť nižšie.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/ÓČKO TV

Odporúčame