Kelso, Ego a Dano Kapitán v spoločnom klipe: Aký je ich nový song?

Kelso

Talentovaná trojica v novom klipe (Zdroj: YouTube.com/Kelso official)

#Keď sa spoja takéto talentované mená slovenskej muziky, nejde predpokladať, žeby z toho malo vzniknúť čosi nekvalitné. Aktuálne sa totiž v spoločnej skladbe aj spolu s príjemným videoklipom spojila trojica Kelso, Ego a Dano Kapitán!

Spoločná skladba o Márii

Po hudobnej stránke túto vydarenú skladbu s názvom „Maria“ poriešil takisto dobre známy Hoodini. Prvotriedny slovenský freestyler, rapový profesor a refrénový kráľ sa spojili v skladbe, ktorá dostala réžiu klip a aj samotný strih od Jozefa Benedika, ktorého môžeš poznať z Divine Pictures.

Táto skladba je však pre Kelsa iba predzvesťou ďalších, ktoré dorazia podľa všetkého už čoskoro. Pozri si klip a čítaj ďalej!

Kelso pripravuje svoj debutový album

Kelso je meno, ktoré rapovým fanúšikom už určite veľa hovorí. Má za sebou nielen úspechy vo freestyle rape, ale takisto aj plnohodnotné skladby, či rôzne spolupráce. Aktuálna skladba „Maria“ je predzvesťou jeho debutového albumu, ktorého by sme sa pri dobrom vývoji okolností mohli dočkať už v priebehu ďalšieho mesiaca!

„Keď všetko pôjde ako má, tak v marci bude môj prvý album medzi nami! Ďakujem všetkým, ktorí verili vo mňa aj veria, ktorí so mnou tvorili a pomáhali mi k tomu, aby toto všetko mohlo vzniknúť…“ vyjadril sa o svojom blížiacom sa projekte Kelso na Instagrame.

O všetkých novinkách vás samozrejme budeme informovať medzi prvými, tak nás určite nezabudni čítať aj naďalej!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame