Kehlani obeťou sexuálneho obťažovania: Čo sa stalo na koncerte?

Kehlani (Zdroj: TW, NYLON)

#Žijeme vo svete, ktorý ani zďaleka nie je ideálny. Aktuálne to zistila aj speváčka, ktorá má veľké skúsenosti taktiež s rapom, Kehlani, ktorá sa s verejnosťou podelila o svoj nepríjemný zážitok. Čo sa jej stalo?

Kehlani o sexuálnom obťažovaní 

Raperka, speváčka a tanečníčka, ktorá pochádza z mesta Oakland v americkom štáte Kalifornia, sa rozhovorila o nepríjemnom zážitku, ktorý súvisí so sexuálnym obťažovaním. Kehlani priznala, že bola obeťou takéhoto nevhodného druhu konania, ku ktorému malo dôjsť počas jej koncertu vo Veľkej Británii.

Čo konkrétne sa stalo? „Chcela som to povedať vo videu, ale zmazala som ho, pretože som nechcela, aby ste ma videli nahnevanú,“ rozpísala sa. „Nezaujíma ma do akej miery sexuálne vnímate moju hudbu, moje vystúpenia či moju zábavu s priateľmi v klube. Nedáva to nikomu z vás právo, aby prekročil hranice.“

Čaká tohto 23-ročného amerického rapera trest smrti?

„Prekorčenie hraníc ako napríklad zdvihnutie mojej sukne a spodného prádla, aby ste sa mohli dotknúť mojich intímnych miest. Stalo sa to, keď som prechádzala davom po vystúpení. Je mi z toho zle, je to hnusné. Ako obeť sexuálneho obťažovania som nekonečne naštvaná,“ dodala Kehlani. K incidentu malo dôjsť počas záveru jej európskej tour. Momentálne nie je isté, kedy sa na starý kontinent vráti opäť.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame