Kedy vydá 50 Cent svoj posledný album? (Analýza)

50 Cent

50 Cent plánuje vydávať novú hudbu. (Zdroj: https://hiphopdatabase.fandom.com/wiki/50_Cent)

#Je to smutné, že? Keď legenda ako 50 Cent plánuje svoj posledný album v kariére, tak ťa to ako fanúšika hip-hopu musí zasiahnuť. Iste, posledných 10 rokov sa venuje skôr jeho podnikateľským aktivitám a filmovému priemyslu, no sem-tam vydal aj novú skladbu či klip. A opäť, bolo to najmä pre jeho seriály, na ktorých sa podieľa z množstva hľadísk. Či už hudobne, ako herec, producent, režisér alebo aj tvorca.

Naposledy vydal celistvý projekt v roku 2015, ktorému dal názov „The Kanan Tape“, čo je referencia na postavu „Kanan“ v jeho seriáli The Power, ktorý fungoval od roku 2014 až po rok 2019, kedy vyšla posledná 6. séria seriálu. Potom vyšiel spin-off s názvom Power Book II: Ghost, neskôr Power Book III: Raising Kanan (2021) a momentálne si diváci môžu vychutnať Power Book IV: Force ešte z roku 2022. Ak hovoríme o poslednom albume, tak je to „Animal Ambition“ z roku 2014.

Pred pár dňami sme informovali, akí raperi majú najpozeranejšie klipy na YouTube za rok 2022. Na prvom mieste bol Eminem, ktorý mal slušný náskok pred ostatnými. Šokujúce bolo, že aj 50 Cent si našiel 10. miesto v rebríčku, hoci nič moc nevydal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 50 Cent (@50cent)

Pod príspevok, ktorý je nad týmto textom, mu napísal aj Snoop Dogg, v zmysle, že super, že je Fifty stále relevantný. Ono to nie je ani prekvapenie. Videoklipy od Fiftyho a Eminema sú prepracované, majú vysokú „znovupozerateľnosť“ a chytľavosť, a to nehovoríme ani o nadupanej hudbe. 50 Centovi sa darilo na YouTube aj kvôli tomu, že mal minulý rok celosvetové turné, ktorého som sa zúčastnil aj ja v Prahe. Moje dojmy z koncertu v O2 Aréne si môžeš prečítať v tomto článku. Ľudia si pred koncertami vyhľadávali a počúvali nesmrteľné hity, aby mali čo najčerstvejšie bunky na texty a atmosféru. To platí aj po koncerte, keď ešte stále niektorí fanúšikovia nemali dosť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Blako spojil sily s Flexkingom a Shimmim: Na albume má silné mená

50 Cent má doteraz veľkú fanúšikovskú základňu

Aj preto sa zrejme 50 Cent rozhodol, že po takejto ohromenej podpore z Európy a iných krajín, vydá konečne svoj dlho-očakávaný a posledný album. Bude to však album s názvom Street King Immortal, ktorý plánoval pôvodne vydať ešte v roku 2011? Tento projekt sa odkladal približne 4 až 5x a dokonca z neho vyšiel aj prvý singel na konci roku 2017, ktorý sa volá „Still Think Im Nothing“ s featom od speváka Jeremih-a.

Všetko nasvedčuje, že tento rok by album mohol vyjsť, dáva to logiku aj po tom turné aj kvôli hypu, ktorý momentálne má. Na IG sa vyjadril takto: ,,Im gonna remind people i’m nice this year. New Music 🎼New Tv 📺New movie 🎥 let’s go!“. Čo v preklade znamená, že tento rok sa môžeme tešiť na novú hudbu, novú TV show a nový film.

Fifty by si mal zahrať väčšiu rolu vo filme Expendables 4 so Sylvesterom Stallone-om.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame