Strkanice, ochrankári a legendárny Pali Hari: Takto vyzerala tlačovka Fight Night Challenge

Fight Night Challenge

Tlačovka k ďalšej Fight Night Challenge (Zdroj: Instagram.com/fightnightchallenge)

#Jedna z najsledovanejších športových udalostí v rámci Česka a Slovenska. Práve to je ostro sledovaná Fight Night Challenge, ktorá sa už budúci mesiac dočká svojej štvrtej edície. Ďalšia prestížna bojová show vo svojom ringu opäť privíta najväčšie hviezdy hudobného, celebritného a bojového sveta, pričom tešiť sa v ringu môžeme napríklad aj na samotného riaditeľa organizácie Atillu Végha. Okrem neho sa v Trnave 13.5. opäť predstaví aj sám Rytmus, ktorého súperom bude legendárny MMA zápasník Petr „Monster“ Kníže.

Aktuálne sme mali možnosť vidieť takmer dvojhodinovú tlačovku k pripravovanému eventu, ktorú sme sa pre teba dnes rozhodli v krátkosti zhrnúť. Poďme na to!

Na koho sa môžeme tešiť?

Jedným z najočakávanejších zápasov bude aj súboj rapera Dynamica so samotným démonom Palim Harim! Treba poznamenať, že Pali Hari aka Pavol Vaško je štvornásobný majster Slovenskej Republiky v kickboxe, takže skúsenosti v ringu má naozaj bohaté. Známy je aj svojou hudobnou tvorbou, pričom sa netají ani údajne plánovanou spoluprácou s legendou menom Fat Joe.

Okrem Paliho je jednou z výstredných postáv FNC4 aj bývalá „farmárka“ Monika Haklová z druhého vydania obľúbenej televíznej show, ktorá do ringu nastúpi znateľne mladšia Dagmar Kubinová, ktorú môžeš poznať pre zmenu z Farmy 14.

Zaujímavou premiérou v boxerskom ringu bude napríklad Ján Murčin, známy ako Johnny, ktorý svojou bezprostrednosťou a najmä veľmi ľudským príspevom k životu dokázal osloviť množstvo ľudí skrz sociálnu sieť TikTok.

Mnoho ostrieľaných fighterov

Okrem známych osobností sa v ringu samozrejme stretnú aj mnohí naozaj skúsení a profesionálni bojovníci. Môžeme sa tešiť na zápasy ako napríklad Berger vs. Roušal (ktorý nahradil Barona), Farkaš vs. Gondžala, Mišalko vs. Hačko, Tankó vs. Takács, Bartl vs. Ryšavý a mnoho ďalších.

Boxovať sa bude na 4 kolá po 3 minúty.

Ako vyzerala tlačovka Fight Night Challenge?

Poďme už ale k tej samotnej tlačovke. Na škodu isto bolo, že sa nedostavili všetci súperi, teda nejeden bojovník sa svojho staredownu nedočkal. Napriek tomu však napätie rozhodne nechýbalo.

Denis Farkaš a Denis Gondžala si dopriali poriadny výdatný staredown, ktorému nechýbali ani nejaké tie strkanice, ktoré bolo potrebné rozdeľovať. Vyhrotený bol i staredown Bergina s Roušalo, ktorý taktiež patril medzi tie tvrdšie.

V zázname tohto media day si pozrieš vyjadrenia účastníkov, ktorých spovedali opäť nielen moderátori, ale aj zástupcovia jednotlivých médií. Nechýbali ani štipľavé trashtalky, takže nudiť sa isto nebudeš!

Vstupenky na štvrtú Fight Night Challenge nájdeš na TOMTO ODKAZE

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame