Keď sa hudba previaže s UFC. Tento nástup musíš vidieť (VIDEO)

Keď sa hudba previaže s UFC vzniká niečo, čo jednoducho musíš vidieť. Počas uplynulého víkendu bol na programe turnaj tejto organizácie v Londýne. Jednou z jeho ozdôb bol zápas domáceho fightera Paddyho Pimbletta s Jordanom Leavittom. 

Keď sa hudba previaže s UFC

Niekto pozerá MMA kvôli samotným zápasom, iní kvôli trash talku medzi jednotlivými bojovníkmi, ďalší kvôli nástupovým songom. Áno, čudovali by ste sa, sú priaznivci, ktorých na celej fight game bavia najviac nástupy fighterov.

O jeden z TOP za posledné obdobie sa postaral Brit Paddy Pimblett, ktorý sa predstavil na UFC turnaji v domácom prostredí v Londýne. V priloženom klipe z TikToku to môžete posúdiť sami, ale my si myslíme, že Paddy „The Baddy“ skutočne ukradol šou a dal jasne najavo, že je to jeden z najviac fun-to-watch členov UFC.

A do popredia sa patrí dať aj jeho príhovor o mentálnom zdraví, ktorý, pre tých, čo majú interes v tejto problematike, nájdete na tomto odkaze.

@deadmood69 Paddy The Baddy #fyp #paddypimblett #trending #ufc #viral #entrance ♬ original sound – Dead Mood

Jeho súperom bol Jordan Leavitt, ktorého sa mu podarilo poraziť. Dodajme, že na tomto turnaji štartoval aj slovenský fighter Ľudovít Klein, ktorý porazil nebezpečného Walesana Jonesa. V ten istý večer prebiehal v Prahe aj turnaj OKTAGON 34, ku ktorému sa vyjadril Dame. Ak ťa zaujíma, čo napísal, nájdeš to v nižšie priloženom článku.

Dame kritizuje OKTAGON MMA. Ktorých fighterov chváli?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: TikTok, Paddy Pimblett IG

Odporúčame