Spoločné bývanie dokáže pochovať vzťah: Týchto šesť príhod ti ukáže, že všetko si treba poriadne premyslieť

Photo by rawpixel on Unsplash

#Konečne ste vypadli od rodičov a nasťahovali ste sa k láske svojho života? Spoločné bývanie však môže byť pre mnohé páry studenou sprchou, ktorá ich poriadne preberie. Na partnera sa totiž to máme možnosť pozrieť reálnymi očami a neraz s prekvapením zistíme, čo je vlastne zač. Dnes sme pre vás vybrali viacero príbehov rozchodov, ktorých príčina vyplávala na povrch až po spoločnom bývaní. Pevne veríme, že ani jedna nebude váš prípad.

#1 Vôbec sa nevedela ospravedlniť

Photo by Joshua Rawson-Harris on Unsplash

Tú ženu som veľmi miloval. Avšak keď sme začali spolu bývať, všimol som si, že je veľmi nepozorná. Pravidelne zabúdala zhasnúť svetlo v kúpeľni, televízor išiel niekedy celú noc. To, že zabudla kľúče v zámke u nej tiež nebolo ničím zvláštnym. Ani to by mi až tak nevadilo. Ona sa však k svojím zlyhaniam nielen že vôbec nevedela priznať, ale počas vzťahu sa mi ani raz neospravedlnila za svoje chyby.

Vždy sa vyhovárala na mňa, alebo na niekoho iného. Vrcholom bolo, keď raz večer nechala otvorené dvere spolujazdca na mojom novom aute. Pršalo a sedadlo úplne namoklo. Celé auto smrdelo, no keď som ju poprosil, aby sa mi za to ospravedlnila, len ma vysmiala.

#2 Žila som s úplným prasaťom

Photo by Rob Bye on Unsplash

Dokiaľ môj bývalý frajer býval u mamy, všetko bolo v poriadku. Izbu mal upratanú, akoby sa v nej mala uskutočniť audiencia anglickej kráľovnej. Keď sme sa ale k sebe nasťahovali, zistila som, že upratovanie je preňho absolútne neznámy pojem. Týždňové ponožky sa váľali na zemi, zásadne po sebe nesplachoval, dokonca ani po veľkej potrebe, keď som mu nachystala smeti pred dvere, radšej ich preskočil, akoby ich mal odprevadiť do smetiaka. Všetko v našej domácnosti bolo ulepené, špinavé a smradľavé. Možno je to pre niekoho len banalita, no pre mňa to bol dôvod na rozchod.

#3 Potreboval príliš veľa času pre seba

Photo by Hisu lee on Unsplash

Nasťahovali sme sa k sebe po pár mesiacoch. No veľmi rýchlo som vychladla. Zistila som, že môj priateľ ma prakticky nepotreboval. Tvrdil, že je preňho dôležitý osobný priestor. Preto som ho niekedy nevidela doslova celé dni. Zavrel sa v spálni nášho dvojizbového bytu, pričom nechcel, aby som ho rušila.

#4 Keď žijete s čudákom

Photo by Katleen Vanacker on Unsplash

Myslela som si, že ho poznám. Zdal sa mi celkom normálny, až kým sme sa nerozhodli pre spoločné bývanie. Až vtedy som zistila, že je fakt divný. Kým som bola v práci, pravidelne popresúval nábytok, schovával mi veci, pričom mi nechcel povedať, kde ich dal. Vrcholom bolo, keď z ničoho nič nastriekal na vchodové dvere silikónovú penu a ja som sa musela do bytu dostať cez okno. Ešte šťastie, že sme bývali na prízemí.

#5 Neustále flirtovala

Photo by Charles Deluvio 🇵🇭🇨🇦 on Unsplash

Vždy, keď som vytiahol päty z domu, prihlásila sa na zoznamku a začala virtuálne flirtovať. Z histórie prehliadača som zistil, že tam trávila celé hodiny. Nebola to však len jednorázová záležitosť. Takto sa zabávala niekoľko mesiacov. A ja som si naivne myslel, že si hľadá zamestnanie. Očividne to bolo to posledné, na čo myslela.

#6 Bol to nervák

Photo by Ryan Christodoulou on Unsplash

Keď sme sa pochytili, začal po mne hádzať tuniakové konzervy. Odvtedy neznášam ryby. Viac k tomu ani netreba dodať.

Zdroj: reddit.com
Odporúčame