Kanye West sa chce stretnúť s Putinom. Čo ide riešiť?

Keď si už myslíte, že rapový guru Kanye West ničím nemôže prekvapiť, tak príde s novinkou, ktorá vám vyrazí dych. Inak to nie je ani teraz. Kanye, alebo teda pardon, Ye, sa rozhodol, že sa chce stretnúť s ruským prezidentom Vladimírom Putinom.

Meeting, aký chceš

Kanye West si oficiálne zmenil meno! Ako sa volá?

Kanye West podľa dostupných informácií plánuje vycestovať do Ruska, aby sa stretol s prezídentom Ruskej federácie Vladimírom Putinom. Správy priniesli viaceré zahraničné plátky, medzi inými aj britský denník Daily Mail. 

Kanye, alebo ak chcete, Ye, má v pláne stretnúť sa s ruským prezidentom, ktorý je jedným z najsilnejších mužov na tejto planéte. Rád by si ním prediskutoval svoj historicky prvý koncert v Rusku, ktorý má v pláne.

⇒ Kanye albumy si vieš zakúpiť na TOMTO ODKAZE

Kanye West, podnikateľ v Rusku?

Okrem toho, nie je tajomstvom, že West by chcel rozšíriť svoje podnikateľské plány do ruskej metropoly Moskvy. Sám by sa vraj nebránil tomu, keby sa preňho Rusko stalo druhým domovom. Ktovie, ako sa podobné tvrdenia čítajú jeho americkým partnerom a fanúšikom. Diplomatické vzťahy medzi USA a Ruskom stále nie sú práve idylické. Svoje by o tom vedeli hovoriť napríklad viacerí ruskí hokejisti, ktorí hrajú v kanadsko-americkej lige NHL (napr. Panarin či Ovečkin).

⇒ Kanye albumy si vieš zakúpiť na TOMTO ODKAZE

Smerom do Ruska by mohla Kanyeho sledovať aj Aless, ktorá má doživotný zákaz vstupu na americkú pôdu. PREČO? Odpoveď nájdeš v našom článku.

Photo credits: MEGA

Odporúčame