Kamil Hoffmann zaujal novým singlom. Nový projekt ako spoveď? (VIDEO)

Slovenský člen českého labelu MILION PLUS Kamil Hoffmann vydáva svoj druhý sólový projekt. Už o pár dní si ho budeš môcť vypočuť aj na streamovacích platformách ako Spotify či Apple Music. Zatiaľ sme sa dočkali ochutnávky v podobe songu „CLOSE“. O čo sa v skutočnosti jedná? 

Kamil Hoffmann v osobitom štýle

Jedna vec sa Kamilovi Hoffmannovi uprieť rozhodne nedá, jeho rap a prejav nie sú generické. Vyznačuje sa osobitým štýlom. Inými slovami, keď si ho pustíte, viete, že to je on. Okrem toho, Kamil vie prekvapiť, vie priniesť do rapu nové prvky a dať ich dokopy spôsobom, s ktorým by ste pravdepodobne nepočítali. Dokazuje to v novom tracku „CLOSE“, ktorý je dostupný na video platforme YouTube.

„CLOSE“ je zároveň súčasťou nového projektu MŇA NEMÔŽEŠ ZABIŤ, ktorý vychádza už tento týždeň. Čo o ňom napísal samotný Kamil? „Môj druhý sólo projekt MŇA NEMÔŽEŠ ZABIŤ vychádza o polnoci 15.07.2022. A to je vlastne všetko, čo potrebuješ vedieť,“ nechal sa počuť na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

Tracklist a hostia

Kamil Hoffmann na svojom profile na Instagrame zverejnil aj tracklist. Jeho nový projekt obsahuje 11 skladieb a objavuje sa na ňom aj niekoľko zaujímavých hostí. Spomenúť môžeme napríklad Ega, ktorý sa predstaví na songu „TAKTO TO IDE“ č Nik Tenda, ktorý má slohu na skladbe „CLICK“.

Martinský rapper podľa všetkého aj na novom projekte pôjde do hĺbky a v jeho tvorbe nebudú chýbať city a pocity, tak ako sme u neho zvyknutí. V istom ohľade môžeme o tomto albume hovoriť ako o spovedi, čo sa však bude dať potvrdiť až o niekoľko dní. Každopádne, je na mieste tešiť sa na to, čo si Kamil pre poslucháčov pripravil.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Predstavil nám práve Ben Cristovao novú českú superhviezdu?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com, M+ IG

Odporúčame