Kamil Hoffmann prináša tracky Nektár a Slová. Prvý album už v marci

Kamil Hoffmann, slovenský interpret, ktorý pôsobí v českom labeli Milion Plus prichádza s trackmi Nektár a Slová, ktoré sú predzvesťou toho, že sa blíži jeho sólový album. Kamil chystá vôbec svoje prvé CD a vyjsť by malo už v úvode marca. Z toho, čo zatiaľ a vieme a čo sme počuli je jasné len jedno, máme sa na čo tešiť. Ako to už býva zvykom, Milion Plus a každý jeho člen, si dávajú záležať na tom, čo publikujú smerom k ľuďom. 

Dlhšie sa špekulovalo o tom, kedy rodák z mesta Martin a nesmierne talentovaný interpret Kamil Hoffmann, publikuje svoj prvý sólový album. Čakanie je takmer na konci. Kamil potvrdil, že album KATALÓG, ktorý bude jeho sólovou prvotinou a vyjde pod záštitou českého labelu Milion Plus, uzrie svetlo už o niekoľko dní, konkrétne piateho marca 2021. Fanúšikovia dostali na YouTube menšiu ochutnávku, na túto video platformu Kamil Hoffmann zverejnil skladby Nektár a Slová, kde dostávame ochutnávku toho, ako bude vyzerať jeho pripravované CD.

Veľa sa toho hodnotiť zatiaľ nedá, ale môžeme konštatovať, že ak Kamila a jeho štýl máte radi, prídete si na svoje. Okrem toho, je na mieste napísať, že výpovedná hodnota jeho textov je vysoká, čo je predovšetkým v tomto období nesmierne cenné. Dokazuje, že má potenciál, že je talentovaný, a že napreduje vo svojej kariére. Ako spomíname vyššie, je to už dlhšie, čo sa objavovali názory, že by Hoffmann mohol vydať sólový projekt, teraz sa to stáva skutočnosťou.

Na skladbe Nektár sa o produkciu postarali Czech Strings, pričom, čo sa skladby Slová týka, tak producentsky ju zabezpečil samotný Kamil. O mix a master sa pričinil D.Kop. Komentáre ľudí sú prevažne pozitívne, pričom priaznivci sa zhodujú v názore, že Kamil Hoffmann patrí medzi najviac nedocenených rapperov nielen v labeli Milion Plus, ale aj celkovo na slovenskej a českej rapovej scéne. Jeho album Katalóg by mohol túto skutočnosť zmeniť. Je na to ideálny čas aj priestor. Dodajme, že obe skladby, ktoré sa nachádzajú na YouTube, sprevádza zaujímavý vizuál, z ktorého cítiť, že si tvorcovia na ňom dali záležať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Yzo, Luca, Saul, Blako a Nik: „NFS" - feat, ktorý ťa pohltí (VIDEO)

Kamil o svojom novom albume informoval aj na sociálnej sieti Instagram, vieme, že Katalóg bude obsahovať dovedna 15 skladieb. Pätnásť trackov je veľmi slušné číslo, pričom z tracklistu, ktorý Hoffmann zverejnil na svojom IG je vidieť, že sa na jeho sólovom projekte nenachádzajú nijakí hostia, čo je samo o sebe veľmi zaujímavé zistenie, ktoré v súčasnosti príliš nie je viditeľné. Na veľkom počte skladieb je producentom samotný Kamil, čím potvrdzuje, že presahuje hranice rapu ako takého a snaží sa posúvať vpred po viacerých stránkach. Bude zaujímavé sledovať ako mu to pôjde, ale z toho, čo je dostupné, nie je dôvod mu neveriť aj v tomto ohľade.

A na Katalógu budeme počuť prácu producentov ako Yun Asio, Empire, FLMTX Beatz či Quarter Milli, o ktorých možno príliš veľa neviete, respektíve vám nič nehovoria, ale o to pútavejšie bude zistiť, aká kvalita sa v nich skrýva. Prvý sólový album Kamila Hoffmanna so sebou prináša veľa otázok, ktoré vám zodpovedáme už o niekoľko dní v našej pravidelnej rubrike Na prvé počutie, kde sa venujeme novým albumom či EPs, ktoré si umelci zo Slovenska a Česka pripravili.

Foto: Kamil Hoffmann, Nektár/Slová, YouTube.com

Odporúčame