Yzo, Luca, Saul, Blako a Nik: „NFS“ – feat, ktorý ťa pohltí (VIDEO)

Už tento piatok vychádza mixtape J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition, na ktorom primárne spolupracovali Yzomandias a NobodyListen. Avšak nielen oni. O tom sa môžete presvedčiť v novom songu „NFS“, na ktorom sa stretávajú Yzomandias, LucaBrassi10x, Saul, Blako a Nik Tendo. Toto rozhodne chceš počuť, tak rovno poďme na to.

„NFS“ ako vhodná ochutnávka

Ak chceli chalani ponúknuť vhodnú ochutnávku mixtapeu J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition, tak lepší song ako „NFS“ pravdepodobne vybrať ani nemohli. Medzinárodná spolupráca typologicky rozličných interpretov, množstvo energie a kvalita, ktorá číha na každom rohu. Ako Yzo, tak aj Nik Tendo, Saul, Blako či LucaBrassi10x prispeli naozaj pútavým rapom a máme pocit, že o tejto skladbe sa bude ešte nejaký ten čas hovoriť.

Mixtape J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition vychádza už 2.septembra 2022 (tento piatok) a bude obsahovať 49 skladieb. To sú pre rapových priaznivcov na Slovensku a v Českej republike doslova Vianoce, no nie? „Tento release beriem ako konečné uzavretie ďalšej životnej a umeleckej fázy. Odteraz vás čakajú iba veci z Nového Světa, ešte tento rok. Ďakujem,“ napísal o pripravovanom projekte Yzomandias.

Ak by sa chcel o príprave, coveri či obsahu chystaného mixtapeu, ktorý o pár dní bude hrať v slúchadlách aj tebe, dozvedieť viac, venovali sme sa mu na našom webe v osobitnom článku. Prečítať si ho môžeš po kliknutí na tento odkaz.

Viac rapového obsahu nájdeš na našom webe.

Photo credits: YouTube/MILIONPLUS

Odporúčame