Kaliho najväčší životný úspech: Prvý raz sa stal otcom!

Kali zažíva podľa všetkého najúspešnejšie obdobie v živote. Vydal nový album, ku ktorému rozbehol turné, je porotcom v sledovanej televíznej československej súťaži, ale všetko vymenované teraz ide bokom. Dôvod je prostý, slovenský raper sa stal prvý raz v živote otcom. Nám neostáva nič iné len mu srdečne pogratulovať.

Jeden z najznámejších a najúspešnejších predstaviteľov súčasnej československej hudobnej scény informoval o svojom prírastku do rodiny na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Priateľka Alica mu porodila krásnu a zdravú dcérku, ktorej šťastní rodičia dali meno Nela. „…tak a už sme 3aja??❤️? Mamina je v poriadku,Nelka tak isto,tatino pôrod stihol…všetko ako má byť????,“ informoval svoju fanúšikovskú základňu.

https://www.instagram.com/p/Bt5do-cDTr1/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Ako môžeme vidieť Kali je naozaj veľmi šťastný a spokojný, že všetko dobre dopadlo. Nečudo, hudobné úspechy či pozornosť ľudí je krásna, ale narodenie dieťaťa je udalosť, ktorá človeku otočí celý život a posunie ho ďalej.

Kalimu, jeho priateľke a malej Nelke prajeme len to najlepšie, nech novo vytvorenej rodinke slúži zdravie, ktoré je koniec koncov tým najdôležitejším čo máme. A čo sa fanúšikov tohto slovenského rapera týka, sledovať ho môžete v speváckej šou The Voice Československo už zajtra večer.

 

Odporúčame