Kaliho inšpiroval Ronaldo a Juventus: Nekrič hop, kým neskočíš

Iba pred pár dňami sme vás informovali, ako sa Pil C nechal inšpirovať senzačným postupom Manchestru United cez Paríž Saint-Germain vo futbalovej Lige majstrov, pričom rapoval o útočníkovi Marcusovi Rashfordovi. Aktuálne sa k nemu v istom ohľade pridáva Kali.

Kali je totiž veľkým futbalovým fanúšikom, pričom klubom jeho srdca je dlhodobo taliansky majster Juventus Turín. Juventus v osemfinále Ligy majstrov prehral prvý zápas na ihrisku španielskeho Atlética Madrid 0:2, a aby postúpil medzi najlepšiu osmičku tímov v súťaži, musel doma vyhrať o tri góly. Zdalo sa to byť málo reálne, ale nakoniec sa to stalo.

Hviezdou večera sa stal hviezdny Cristiano Ronaldo, ktorý si aj napriek 34 rokom drží vysoký futbalový štandard. Dal dovedna tri góly, čo „Starú Dámu“, ako sa Juventusu Turín prezýva, poslalo do ďalšieho kola. Kaliho to nenechalo chladným a rozhodol sa svoj futbalový zážitok zdeliť svojim priaznivcom na sociálnej sieti Instagram.

https://www.instagram.com/p/Bu8b7zID2ex/

„Toto je presne to, čo platí aj v živote…nekrič hop,kým nepreskočíš.Všetci vedia,že som od malička fanúšik Juve,takže po včerajšku mám ako fanúšik čo oslavovať.No teší ma to dvojnásobne,pretože arogantný Simeone dostal ? od Ronalda do ? A to mám Atlético Madrid celkom rád??,“ napísal populárny slovenský raper, pričom reakcie ľudí v komentároch na seba nenechali dlho čakať.

Ako sa ukázalo, Kali má medzi svojimi fanúšikmi pomerne veľa priaznivcov športu a hlavne futbalu. Juventus spolu s Ronaldom dokázal, že skutočne sa netreba nikdy vzdávať a aj tá situácia, ktorá sa môže zdať neriešiteľná, môže mať v konečnom dôsledku východisko. Platí to aj pre samotný život, na čo Kali správne poukazuje.

Odporúčame