Kaliho album číslo 12 je na ceste. Trináste CD sa už píše

Kali

Kali momentálne žije svoj sen. Žije život, na ktorý veľmi dlho drel, pričom v tvrdej a poctivej práci pokračuje aj naďalej a aktuálne je na ceste jeho dvanásty sólový album. Okrem toho, nezabúda na svojich fanúšikov, ktorých pravidelne informuje o dianí zo svojho života. V posledných dňoch poslal prostredníctvom sociálnych sietí veľmi pekný odkaz svojej dcére, ktorá je preňho prakticky všetkým.

Ak ste počúvali Kaliho tvorbu približne šesť alebo sedem rokov dozadu a porovnáte to s jeho skladbami, ktoré majú rok alebo dva, budete počuť rozdiel. Kvalita sa tam nachádza stále, to už je Kaliho dlhoročný punc, avšak jeho texty, predovšetkým v minulosti boli vo veľkej miere o večierkoch, akciách či o sklamaní v láske a o tom, ako nás čo ovplyvňuje, pričom v uplynulom období je to skôr o šťastí, rodine, skúsenostiach a možno aj nepriamej motivácii, aby ste si išli za tým, čo máte radi a čo vás baví.

Je to krásny vývoj, pričom dáva zmysel. Kali rapuje o tom, čo žije a keby počúvate celú jeho diskografiu, budete prakticky počúvať jeho životný príbeh. A myslíme si, že nejak tak by to v živote autora malo byť. Aktuálne Kali pripravuje svoj dvanásty album, čo je vyslovene parádne číslo, pričom ako sám v poslednom príspevku uviedol, trináste CD sa už píše. Kali poslal odkaz svojej dcére, ktorá život jeho a jeho partnerky ovplyvnila na nepoznanie, čo môže potvrdiť každý, kto mal to šťastie, že sa mu narodila ratolesť.

„Už keď ťa mama nosila pod srdcom,vedeli sme, žee zmeníš naše zivoty, že nám zmeníš nám celý svet,“ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, pričom reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať. Predovšetkým dlhoroční Kaliho priaznivci sú veľmi radi, že našiel v živote to, čo hľadal, a že je šťastný, čo sa odráža aj do jeho tvorby. Koniec koncov, všetci si zaslúžime šancu na šťastie, nie je to tak? Je to skôr rečnícka otázka, o ktorej by sme mohli polemizovať dlhé hodiny a zrejme by sme neprišli na to, ako to skutočne je, preto to necháme na iných.

Mohlo by ťa zaujímať:  Post Malone spadol z pódia. Má zlomené rebrá? (VIDEO)

„Dvanásty album na ceste, trinásty sa už píše,“ dodal, pričom ako veľmi dobre vieme, čoskoro uzrie svetlo sveta jeho dvanásty sólový album a podľa toho, čo napísal, nebude posledný. A to je dobrá správa pre všetkých priaznivcov slovenského rapu, pretože Kali má stále o čom písať a ako sme už vyššie naznačili, úroveň jeho kvality je viac než vysoká. Čakanie na nové CD už nebude dlhé, pričom Kaliho pripravovaný album by mal patriť medzi TOP momenty hudobného konca tohto kalendárneho roka.

Nebudeme písať o tom, že sa Kali chystá ovládnuť scénu, pretože ako nám pri poslednom článku odkázal, to jeho cieľom nie je a nechystá sa na to, ale môžeme sa rozhodne všetci zhodnúť, že na Kaliho nové CD sa tešíme a keď už bude oficiálne von, rozhodne sa môžete pripraviť na to, že ho budeme analyzovať v našej rubrike Na prvé počutie, kde sa venujeme čerstvým hudobným projektom interpretov zo Slovenska a Českej republiky.

Photo credits: Kali, profil na Instagrame Kali

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *