Kali vypredáva klub za klubom, Dovi Dopo tour v plnom prúde

Pred Dovi Dopo tour, ktorá prezentuje doposiaľ posledný album slovenského rapera Kaliho sa toho povedalo mnoho. Očakávania boli obrovské, čakalo sa, že Kali bude vypredávať klub za klubom. Vzhľadom na to, čo môžeme sledovať v posledných dňoch, či lepšie povedané týždňoch. Turné, ktoré si Kali pripravil, za očakávania nezaostáva.

Dovi Dopo Tour v plnom prúde

„KLONDAJK DÍÍÍÍÍÍÍK MOC??Kolačín fungoval na 100%Ste TOP??????,“ napísal Kali na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ďakoval ľuďom za „peklo“, ktoré predviedli na jeho koncerte. Samotný raper mal, čo robiť, aby tento koncert zvládol v poriadku, postihli ho totiž ťažkosti, ktoré nie sú závidenia hodné, ale vysporiadal sa s nimi viac ako dobre. Všetko vysvetlil vo svojom ďalšom príspevku, ktorý pripájame tiež.

Problémy Kaliho na koncerte

„TERMINÁL – NOVÁ BAŇA po-pi-wow????????ĎAKUJEME MOC za atmo a krásnu návštevnosť?Sorry,že som neskákal s vami,ale zo včerajšieho KLONDAJKU som si doniesol zlatú žilu?takže som rád,že som to vóbec ustál??‍♂️?V Piatok 12.4 PLZEŇ ARÉNA PILSEN,“ ako teda môžeme vidieť, Kali nemá za sebou jednoduchý týždeň.

To už k životu profesionálneho umelca nejak tak patrí. Pre milovníkov tohto slovenského rapera dávame do pozornosti taktiež fakt, že dnešná epizóda speváckej šou The Voice Československo bude venovaná práve Kalimu, ktorý bude musieť z výberu svojich vybratých spevákov urobiť užší výber. Aj k tejto svojej porotcovskej pozícii sa spevák na svojom profile vyjadril. Skutočne dbá na to, aby jeho fanúšikovská základňa bola informovaná čo najlepšie.

Náročná úloha v The Voice

„Nebolo jednoduché poslať 6 ludí domov.Obzvlášť,keď som mal v teame 12 perfektných spevákov a naozaj skvelých ludí.Som si istý,že ne každý bude s mojim rozhodnutím súhlasiť,ale musel som sa rozhodnúť.Aj keď by som sa najradšej poslal domov sám?? ,“ nepochybujeme o tom, že to boli náročné rozhodnutia, ale o to viac sa priaznivci, či už tejto šou alebo Kaliho môžu tešiť na živé prenosy, ktoré budú v televíziach už čoskoro.

Odporúčame