Kali spojil sily so Simou. Toto je ich nový spoločný banger (VIDEO)

Kali je zárukou pozornosti, kvality a zvedavosti ľudí. Keď k tomu pripočítame Simu, ktorá má obrovskú fanúšikovskú základňu, dostaneme kombinácia, o ktorej sa bude hovoriť ešte veľmi dlho. Aktuálne sa tento rapper so známou interpretkou predstavil na songu menom „Každé ráno“. 

Kali a Sima = úspech

Obaja spolu tvorili už v minulosti a môžeme konštatovať, že v každom z týchto prípadov sa jednalo o skladby, ktoré mali naozaj široký záber medzi divákmi.  Jasné, nie je to šálka každého kávy, ale na druhej strane, treba objektívne napísať, že sú to veľmi chytľavé skladby, v ktorých je aj výpovedná hodnota. Ak sa vám toto tvrdenie nezdá ako pravdivé, odporúčame si ich featy vypočuť viackrát.

Nebudeme zdržovať ďalej, poďte si vypočuť najnovšiu kombináciu Kaliho so Simou, ktorá nesie názov „Každé ráno“. Mimochodom, song stihol nazbierať na video platforme YouTube viac ako 200 tisíc views. Nezabúdame na fakt, že produkčne sa o skladbu postaral PETER PANN. Tento beatmaker je s Kalim spojený dlhodobo a funguje im to obom výborne.

Kali nezabudol dodať, že už 13.mája 2022 spúšťa predobjednávky jeho nového albumu. A ako sa bude pripravované CD volať? BANAN. Áno, čítate správne. Jedno je isté už teraz, máme sa na čo tešiť.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: @tobias_macek

Odporúčame