Kali: Mám dospelejších fanúšikov ako väčšina scény (ROZHOVOR)

Kali je žijúca ikona slovenskej hudby. Chlapík, ktorý je vždy priamy, nemá problém hovoriť o čomkoľvek a z jeho rozprávania cítiť, že má toho odžitého naozaj až-až. Nie tak dávno bol hosťom v talkshow Borisa Valábika a Mariána Gáboríka. Alebo ak chcete, Borisa a Brambora. Čo zaujímavé o svojom živote prezradil tento raz?

Kali u Borisa s Bramborom

Kali sa rozhovoril, tak ako u je to vlastné, prakticky o všetkom. Vzhľadom na to, že Boris Valábik aj Marián Gáborík sú zbehlí v tom, čo robia, dostali sa tématicky s Kalim do veľmi zaujímavých reálí. Jeden z najpočúvanejších slovenských rapperov hovoril napríklad o časoch, kedy mal nachystané turné, ale nikto ho nechcel kúpiť.

⇒ Kaliho albumy a merch si ako praví fanúšikovia viete KÚPIŤ TU

Nikto mu nechcel dať príležitosť. Keď sa nad tým zamyslíme teraz, zdá sa to byť priam nemysliteľné. Len to lemuje fakt, že samotný Kali sa prebil rôznymi etapami života, ktoré ho veľa naučili.

Celú epizódu si môžete pozrieť nižšie.

Nebudeme prezrádzať celý obsah rozhovoru, ktorý má približne štyridsať minút, ten sa dozviete, keď si pozriete video. Kali napríklad načal aj problematiku toho, že jeho fanúšikovská základňa je staršia a dospelšia ako u väčšiny slovenskej či českej rapovej scény.

⇒ Kaliho albumy a merch si vieš aj ty KÚPIŤ TU

A načrtol to, že možno je to tým, že jeho texty už nie sú o parties, ženách či peniazoch alebo autách, ale o rodine alebo hodnotách.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Kali, Boris a Brambor, YouTube.com

Odporúčame