Kali reaguje na špekulácie. Pripravuje sa na boxerský zápas?

Bude Kali ďalším rapperom, ktorý sa predstaví v ringu? Rešpektovaný slovenský interpret reagoval pred niekoľkými dňami na špekulácie, ktoré sa v kuloároch rozmáhajú stále viac. Žijeme v dobe, kedy je prelínanie hudby a športu stále populárnejšie. Preto nečudo, že jedným z mien, ktoré sú s fight game aktuálne spájané, je aj jeden z najpočúvanejších slovenských tvorcov.

Kali a boxerský zápas?

Kali ale špekulácie uvádza na pravú mieru. Faktom je, že bojové športy mu učarovali, pričom sa im venuje už nejaký ten čas. Vidieť ste ho mohli v tréningovom procese napríklad s Bitmanom, ďalším rapperom, ktorý má bojové umenia rád. „Celkom často sa ma ľudia pýtajú, či sa pripravujem na nejaký aj ja,“ rozpísal sa na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje v tejto chvíli už viac ako 308 tisíc ľudí.

„Nepripravujem, nemám k tomu vzťah,“ reaguje Kali na špekulácie, ktoré ho spájajú s predstavením v rámci Fight Night Challenge. „Baví ma všetko okolo toho, ale nemám gule, ani chuť vliezť do ringu. Obdivujem zápasníkov, tam to končí,“ reaguje jeden z najpočúvanejších slovenských hudobných interpretov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KALI (@dezertkalimusic)

Kde to všetko začalo? 

„V roku 2019, keď začalo toto zatváranie a obmedzovanie (začalo to na jar 2020 s príchodom koronavírusu na Slovensko, pozn.red.), som extrémne poľavil zo svojich nárokov na seba a začal si hovoriť „však od zajtra“, ubehli dva roky a ja som sa v decembri dostal na váhu 121 kilogramov,“ prezrádza veľký fanúšik futbalového klubu Juventus Turín.

„Tento rok budem mať 40 a chcem sa do druhej polovice života prehupnúť s váhou 90 kilogramov. Pretože tak, ako som hrdý na svoju dcéru, keď sa naučí niečo nové, chcem, aby sa aj ona nemusela hanbiť za svojho tatka. A samozrejme, zdravie je pre mňa teraz dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Takže, pre toto všetko sa tomu venujem. Ďakujem Bitmanovi, že to ide so mnou,“ zakončil Kali, ktorý má veľmi dobrý vzťah aj so známym MMA fighterom Samuelom Krištofičom, ktorý má prezývku Pirát.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Spojenie Yza a Nerieš, ktoré nepoteší tvoju frajerku. Dôvod?

Kali má fighterský priemysel rád, čo potvrdil aj nedávno, keď sa stal autorom hymny pre novú organizáciu bojových športov, ktorá na území Slovenska a Českej republiky vznikla. Toto je Kaliho titulný song pre Real Fight Arena, alebo ak chcete, pre RFA. O produkciu sa postaral Grimaso.

 

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Obsah, ktorý by ťa k tejto téme mohol zaujímať: 

Rytmus má na svojom konte prvé boxerské víťazstvo, podarilo sa mu to na tretí raz. Moloch Vlavo išiel k zemi už v prvom kole, ale napokon dokázal bojovať až do samotného konca a prehral na body. Tu čítaj viac.

Separ reaguje na kritiku ľudí, ktorí tvrdia, že jeho zápas s Majkom Spiritom mal vopred známeho víťaza. Speezy člena DMS presvedčivo vybil, pričom Separ nešetril ostrými slovami smerom k neprajníkom. Tu sa dozvieš viac.

Frayer Flexking v piatok prehral boxerský zápas s Refewom. Český súper ho neposlal k zemi, ani ho nezdolal na body. Andreas prehral kvôli diskvalifikácii, ktorou bol „odmenený“ za opakované vypľúvanie chrániča na zuby. Prečo sa to dialo? Čítaj ďalej.

Photo credits: Kali, IG 

Odporúčame