Kali ťa v novom songu „Olé“ presvedčí, že ostáva na vrchole

Kali a jeho nový album BANAN baví (nielen) rapových fanúšikov počas tohto leta. Interpret, ktorý už dávno nie je „len“ rapper, dáva neustále najavo, že stále nepatrí do starého železa. Fanúšikovia, ktoré neholdujú streamovacím platformám, si teraz môžu vypočuť na YouTube jeden z jeho nových songov.

Kali vie, čo chce

Z celého nového Kaliho CD cítiť, že je dostatočne skúsený a zrelý na to, aby vedel, čo chce. A presne tak by to v jeho veku malo byť. Nie je starý, je zrelý a také je aj CD BANAN. Doslova to isté môžeme napísať aj o skladbe „Olé“, ktorá sa pred niekoľkými hodinami dostala na video platformu YouTube.

⇒ Nový album od Kaliho a Petra Panna si vieš s podpisom KÚPIŤ TU

Aj keď sa to niektorým z vás môže zdať nemysliteľné, nájdu sa ľudia, ktorí nepoužívajú Spotify ani Apple Music a čakajú, kým sa nové songs objavia na YT. Aktuálne sa tak stalo so skladbou „Olé“, na ktorej Kali spolupracoval so svojím dlhoročným kolegom a kamarátom Petrom Pannom.

Čo samotný track? Niet, čo vytknúť. Kaliho hudbu po tých rokoch buď máte radi alebo nie. Každopádne, aj keď nie ste jeho vysloveným priaznivcom, musíte uznať, že sa od Kaliho dá počúvať prakticky všetko. A to nie je niečo, čím by sa mohla pochváliť čo i len polovica jeho kolegov. Alebo?

⇒ Máš už ten album? Nie? Vieš si ho KÚPIŤ TU

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Kali, archív

Odporúčame