Kali na rozhovore v rádiu, chváli populárneho hypemana

Dobré vzťahy sú dar. V rape to platí taktiež. Často sme svedkami beefom či výmenov názorov medzi jednotlivými predstaviteľmi. A to nielen v Česku a na Slovensku, ale rovnako to patrí aj v ostatných krajiných, Spojené štáty americké nevnímajúc. Preto, keď niekto roznáša rozvahu a pokoj, je to skvelé.

Kali je takýto človek. Samozrejme, nie vždy bol taký, aký je dnes, ale jeho aktuálna verzia pôsobí absolútne nekonfliktne. Potvrdil to aj v poslednom rozhovore na rádiu Európa 2, ktorého moderátorom bol Osťo, známy hypeman a človek z rapového prostredia, ktorého pozná každý zo scény a uznáva takmer každý, kto sa s ním aspoň raz rozprával o rape či hop-hope. Jasné, sto percent zainteresovaných ho nebude mať rado. Ale, ruku na srdce, koho áno?

„Som moc rád, že na Slovensku máme takého človeka, akým je Osťo,“ napísal Kali vo svojom príspevku. „Keby bol žena, povedal by som, že je do koča aj do voza,“ pokračuje v lichotení svojmu kamarátovi z rapovej brandže. Naozaj zrejme nenájdete človeka, ktorý by nevedel, kto je Osťo a počúva slovenský rap.

https://www.instagram.com/p/Bye6TEoDD2r/

„Nikto nevyhajpuje koncert ako on, zavolaj mu aj o pol noci, že potrebuješ pomoc a príde. No a popros ho, či si s tebou nevypije a vlastne aho ani prosiť nemusíš (smiech). Plus, rozhovor s ním nikdy nie je nudný. On to proste vie,“ hovorí Kali, pričom už o iekoľko  dní by mal byť k dispozícii aj videozáznam tohto interview. Na platforme YouTube.

Osťo vo svojej relácii spovedá slovenských raperov a raperky, pričom naozaj na ňom vidieť, že v tom, čo robí má prehľad a často vie aj informácie zo zákulisia či súkromia svojich respondentov. Jednoducho, vždy si urobí svoju domácu úlohu, ako sa v novinárskej brandži hovorí.

Mohlo by ťa zaujímať:  „Cigánsky sen" v maďarčine? Toto skrátka musíš počuť (VIDEO)

Kali nie je jediný, kto Osťa chváli. Nie je tajomstvom, že jeho veľmi dobrým kamarátom je Separ z DMS, pričom aj jeho kolegovia Dame a Smart s ním majú nadštandardné vzťahy. Problémy nemá ani s Majkom Spiritom, Strapom a ďalšími. Z toho, čo je známe, v láske sa moc nemá s Momom. Avšak, tento raper a vzťahy s ostatným sú komplikovanejšia kapitola, ktorá by mohla byť rozobratá v osobitnom článku.