Kali má box rád, ale do ringu nepôjde. Prečo?

Kali je slovenská hudobná stálica. V rape si splnil prakticky všetky sny a stále ho baví, čo robí. Nečudo, že každoročne prináša nové a nové projekty, ktorými si ešte viac podmaňuje svojich fans. Viackrát sa špekulovalo o tom, že by sme Kaliho mohli vidieť aj v boxerskom ringu, čo je medzi rappermi momentálne v móde. U neho ale táto alternatíva nehrozí, prečo?

Kali má rád box, ale …

Ak Kaliho sledujete na Instagrame, viete, že fyzickú prípravu, bojové športy a najmä box má rád. Keď má čas, venuje sa im, zdokonaľuje sa, posúva sa dopredu. Nečudo, že viacerí ľudia, nielen jeho priaznivci, začali špekulovať a diskutovať o tom, či tohto slovenského rappera uvidíme v budúcnosti v boxerskom ringu. Príležitosť by sa naskytovala predovšetkým v rámci organizácie Fight Night Challenge.

Tam sa z rap game predstavili už mená ako Čis T, Separ, Majk Spirit, Moloch, Rytmus či Frayer Flexking. Tak prečo nie Kali? Už i len svojou prítomnosťou by prilákal do haly a k monitorom tisíce ľudí. Samotný tvorca je síce fanúšikom boxu, ale sám neraz uviedol, že jeho baví proces tréningu a zlepšovania sa. Tak ako to naznačujeme vyššie. Box je totiž ideálnym nástrojom na to, aby ste získali kondíciu, disciplínu a zlepšili svoju fyzickú formu.

Autor mnohých bangrov, z ktorých sa neskôr stali hymny, sa nechal počuť, že skrátka v sebe nemá to, čo by bojovník v ostrom zápase mať mal a táto výzva ho na rozdiel od niektorých jeho hudobných kolegov ani neláka. To je prirodzené, aby ste dostávali údery do hlavy, do nosa či do sánky, na to musíte mať ľudovo povedané „žalúdok“.

Nehovoriac o tom, že Kali má partnerku a dcéru, a teda aj zodpovednosť, ktorá by s možnými zraneniami moohla prísť. Samozrejme, nie je všetkým dňom koniec a nikdy nevieme, čo budúcnosť prinesie. Teraz je ale prinajmenšom veľmi nepravdepodobné až takmer nereálne, že Kaliho uvidíme v ostrej boxerskej akcii.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Začína jeseň. Čo umiestniť do svojho rap playlistu?

Ak by chcel vidieť adepta na najlepší rapový klip tohto kalendárneho roka, neváhaj kliknúť na tento odkaz. Radikal Chef, Dokkeytino a LucaBrassi10x vyzerajú vo vizuáli na song „Mimo Kontroly“ ako bratia zo seriálu Peaky Blinders. 

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram.com/dezertkalimusic

Odporúčame