Zmizni im z cesty! Kontrafakt vydal najdrsnejší track ich kariéry

kontrafakt

Kontrafakt je späť! A nie s jednou novinkou, ale rovno s dvoma. Rytmus, Ego a Anys totiž vydali v závere minulého roka veľmi vychvalovaný album KF AKO ROLLS, ku ktorému sa dnes na skok vrátime.

Poslednú dobu sme aj od Ega aj od Rytmusa dostávali skrz sociálne siete viaceré náznaky, ktoré nás chystali na čosi nové. Dnes sme sa konečne dozvedeli, o čo išlo!

Dnes totiž vyšlo nové video, ktoré je rovno dvojklipom. Názov napovedá, že ide o track menom „Nemusíme“, ktorý je pre nás všetkých novinkou. Spomínaný dvoklip však začína vizuálom na titulnú skladbu minuloročného albumu – čo sa však v prvej minúte a pätnástej sekunde zmení. A track „Nemusíme“ ti vystrie nožičky. 

Kontrafakt je stále kvalita

Na produkcii nového tracku sa predstavil starý známy Maiky Beatz. Ten beat je určite peknučký oheň a Ego S Rytmusom predstavili azda najdrsnejšie rapácie svojej kariéry. Alebo si myslíš niečo iné? Kľudne napíš do komentárov!

Klip si na starosti vzal Miki Goldy, ktorý robil aj „Reklama na rap“ a „Iní“. Ku týmto dvom vizuálom zároveň nedávno dali chalani von aj Making Of Video, kde ukázali celú tvorbu oboch klipov od scenáru, cez špeciálne efekty až po cestu do Dubaja.

Páči sa ti nový dvojklip? Sú to dozaiste poriadne plamene a to nemyslíme iba metaforicky!

COVER PHOTO: Instagram/Rytmusking

Odporúčame