Čis T kritizuje myslenie ľudí: Ukazuje, že ľudia sa majú horšie ako Slováci

Aj vy máte niekedy dojem, že ľudia na Slovensku sa až príliš šťažujú? Samozrejme, v našej krajine je takpovediac čoho sa chytiť, ale na druhej strane treba dodať, že Slovenská republika, nie je v porovnaní s inými miestami na zemeguli až takým zlým miestom na život. Ak o tom nie ste presvedčení, Čis T vám trochu otvorí oči.

Čis T je známy tým, že si neberie servítku pred ústa rád rieši aj témy, ktoré presahujú hranice hudby. Keď ste človek, ktorý má vplyv, je len a len pozitívne, že ho viete využiť v tomto smere. Najnovšie sa Čis T zameral na to, že zatiaľ čo sa množstvo z nás sťažuje na to, čo sa deje na Slovensku, akoby sa zabudlo, že inde vo svete musia ľudia riešiť kažodenne oveľa horšie záležitosti.

„Veľa ľudí tu nadáva plače, ako je to tu najviac napi.u, a že sa to už nedá vydržať, a že chcú slobodu. Pritom vo veľa krajinách na svete sú na tom ľudia rapídne horšie a ostávajú statoční. Viem aj veci, čo sa nedostávajú úplne von a do povedomia, lebo v niektorých krajinách mám kamarátov, ľudí, ktorých si vážim a uznávam ich hudobnú tvorbu alebo kvôlu tomu, akými sú dobrými ľuďmi (čo už býva v tomto čoraz viac pokazenom svete rarita),“ rozpísal sa Čis T na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

„Tentokrát by som chcel poukázať na africké krajiny, kde vláda a extrémisti robia oveľa väčšie zločiny proti ľudskosti a nie iba k nevôli občanov sa zúfalo snažia obmedziť šíriaci sa kovidík, tak ako v EÚ. Všetkým dobrým ľuďom želám, nech to vydržia a nech sa situácia zlepší, no a všetkým sku.vysynom samozrejme ako vždy želám… no ako vždy smrť (skôr ako ju bezdôvodne spôsobia druhým). Mohli radšej kovidík vymyslieť tak, žeby na neho zomierali iba zlí skur.ení ľudia a bol by pokoj. Rúška by nosili iba potkani a hneď by bolo konečne vidieť, že kto je kto a konečne by ich ubúdalo,“ zakončil posledný doberman slovenského rapu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Toto je TOP 10 najpočúvanejších rapových trackov za rok 2023 na Spotify!

Čis T mal na mysli krajiny ako Kongo, Namíbia, Nigéria, Južná Afrika, Libéria či Ghana alebo Pobrežie Slonoviny, kde naozaj nie je optimálna situácia.

Foto: Čis T, profil na Instagrame

Odporúčame