Kali hodnotí svoju premiéru v šou The Voice: Čo odkázal fanúšikom?

Včera uzrela svetlo sveta nová edícia speváckej televíznej šou The Voice Československo, ktorá bude pravidelne vysielaná v nedeľu. Prečo by to malo slovenských a českých rapových priaznivcov zaujímať? Dôvod je prostý, jedným z porotcov tejto súťaže je totiž extrémne populárny raper Kali.

Kali nie je prvým raperom, ktorý je porotcom v súťaži. Pred niekoľkými rokmi rozhodoval v SuperStar Patrik „Rytmus“ Vrbovský, v The Voice bol v minulosti aj Michal Dušička alias Majk Spirit. Populárny Kali, ktorý je na vrchole svojich síl a patrí k tomu najlepšiemu, čo naša aktuálna scéna momentálne ponúka, je zástupcom nielen rapu a hip-hopu, ale ako sám hovorí, má rád viacero žánrov hudby a chce pracovať so zaujímavými umelcami, ktorí chcú niečo dokázať.

Včera bola uverejnená prvá epizóda a Kali bol fanúšikmi na rôznych stránkach na sociálnych sieťach Facebook a Instagram veľmi chválený. Tento raper bol označovaný za rozhľadeného, inteligentného, pozitívne naladeného či ako vhodného človeka pre šou tohto druhu. My po pozretí úvodného dielu The Voice Československo môžeme len a len súhlasiť, Kali sa v spoločnosti Pepu Vojteka, Vojtěcha Dyka a Jany Kirschner rozhodne nestratil a načrtol, že môže byť pre súťaž prínosom.

Samotný umelec sa k svojej premiére v porotcovskom kresle vyjadril v krátkom príspevku na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Prvú časť The Voice Československo som nevidel,lebo som bol na ceste do Prahy??‍♂️. Ale ĎAKUJEM za pozitívne ohlasy od vás. A tento majstro mi dvihol náladu na prvej pumpe v Prahe?…outfit na nočný nákup na pumpe o 23:30 može byť,ne???“ napísal autor albumu Dovi Dopo, ktorý má aktuálne turné.

Kali je momentálne veľmi rozbehaný, nielen, že je premiérovo porotcom v československej edícii speváckej šou The Voice, ale v týchto týždňoch prebieha aj jeho turné Dovi Dopo, ktoré prezentuje jeho doposiaľ posledný album. Kto tohto rapera dlhobodo sleduje, môže potvrdiť, že jeden z najznámejších hudobných umelcov na Slovensku či v Českej republike si humbuk, ktorý okolo neho vznikol, bez väčších diskusií zaslúži.

Čo sa týka včerajšej epizódy The Voice, Kali si vytypoval niekoľko zaujímavých mladších či starších umelcov, ktorých svojím krátkym vyjadrením presvedčil, aby sa pridali do tímu, ktorého práve oň bude koučom a bude sa snažiť, aby jeho zverenec dokráčal až k víťazstvu v celej súťaži.

Odporúčame