Nevieš sa uvoľniť? Kali a Čis T ti k tomu pomôžu

Čis T a Kali ako stálice SK rapu. (Zdroj: Instagram.com/dezertkalimusic, cistofficial)

#Poďme sa spoločne preniesť do roku 2018, kedy Kali publikoval jeden zo svojich aktuálnych albumov s názvom DOVI,DOPO. Patrí naň aj spolupráca s ďalšou ikonou SK rapu, s Čis Tým, pričom chalani dali dokopy song, o ktorom sa hovorí aj o 4 roky neskôr. Toto je „UVOĽNI SA“, skladba, ktorá, … no, veď to máte v samotnom názve, či?

Kali a Čis T ako odraz skúseností

Ako Kali, tak aj Čis T, si počas svojho doterajšieho života prešli naozaj mnohými zostupmi a pádmi. Jednotlivé etapy im dali veľa, dozreli a postupne sa zlepšovali, pričom sami sú dôkazom toho, že sa človek učí prakticky neustále. Neraz rapovo spojili sily, pričom ich feat „UVOĽNI SA“ z roku 2018 patrí zrejme medzi ich najlepšie spolupráce. Ak máte iný názor, nič sa nedeje, predsa len, ako píšeme zvyčajne, hodnotenie rapu je do veľkej miery subjektívnou disciplínou. Uvoľnite sa pripomeňte si tento songčík, ktorý vás dá do pohody.

Prekvapuje vás vôbec, že tento track má na YouTube viac ako 12 miliónov views? Nás ani trochu nie. Čis Tého pasáž: „Koľko úsilia stálo, kým máš to, čo máš. Za to cítiš sa viac, než my. Aj keď máš tú pozornosť. Môžeš robiť všetko, tak stále si nervózny. Keby nikto nevedel, jak si dobrý. A nehovoril ti to, si nešťastný. Ži svoje sny, nehraj tie hry. Odlož masku a sa uvoľni,“ je jednoducho bombová a s tým súhlasí zrejme každý, kto ju počul.

Veľa pravdy, hlboké myšlienky a kombinácia dvoch rapových interpretov, ktorí zlepšujú naše dni už viac než dekádu. Obaja vedia, ako robiť kvalitnú hudbu, obaja vedia, ako zaujať. Preto je skladba „UVOĽNI SA“ prototypom toho, ako by sa to malo robiť. A ak namotivuje aspoň jedného z vás, má veľký zmysel.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Robin Zoot a MAKE SUDETY GREAT AGAIN: Prečo je to super album? (ANALÝZA)

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame