Nesmrteľní Kaidžas a Robert Burian v novom songu: Čím pútajú?

Kaidžas a Robert Burian, to je dvojka, ktorú pozná prakticky každý, kto počúval slovenský rap pred približne desiatimi rokmi. Ale vedeli ste, že títo chalani ešte stále tvoria a vychádzajú im nové songy? Ak nie, nevadí, poďme sa na to pozrieť. Rozhodne to totiž stojí za to. 

Kaidžas a Robert Burian dávajú o sebe vedieť

Pred 10, 11 či 12 rokmi by sme o Kaidžasovi a Robertovi Burianovi písali pravdepodobne častejšie. Vtedy bez pochýb patrili k popredným a aktívnym slovenským rapovým interpretom. Teraz však máme rok 2022, obaja sa posunuli v živote aj v kariére do iných reálií a je na mieste napísať, že čiastočne zmyslí z očí slovenských fans.

Na hudbu ale stále nezabúdajú. Túto vetu potvrdzujú v aktuálnom songu „S NÁMA“, ktorý sa objavil na video platforme YouTube počas posledného septembrového dňa. Ak ste ho ešte nepočuli, nič sa nedeje.

Čo na túto skladbu hovoríte? Kombinácia Roberta Buriana s Kaidžasom funguje aj v roku 2022. Objektívne treba napísať, že tejto dvojke to spoločne ladí. Celkovo, keď sme si track vypočuli dvakrát či trikrát, uvedomili sme si, že z neho ide naozaj pohodový vibe. Ako to vidíte vy?

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/KajOoficialne

Odporúčame