Juice WRLD vydáva posmrtný album

Jarad Anthony Higgins, známy najmä pod umeleckým menom Juice WRLD bol jeden z najtalentovanejších mladých raperov na svete. Bohužiaľ, necelý týždeň po oslavách jeho 21. narodenín hudobný svet obletela správa, že raper zomrel následkom náhodného predávkovania sa kodeínom a oxykodónom. Juice WRLD akoby jeho smrť predpovedal už v minulosti v jednej z jeho skladieb, v ktorej tvrdil, že sa nedožije viac ako 21 rokov.

Autor hitov ako Lucid Dreams, All Girls Are The Same či Bandit mal na svojom konte okrem jeho už vydaných albumov aj množstvo pripravovanej hudby, niektoré zdroje vravia až o stovkách skladieb, niektoré z nich môžeš vďaka leakom nájsť napríklad na SoundCloude. Nie je tak prekvapujúce, že sa dočkáme aj jeho posmrtného albumu, ktorý bol dnes oficiálne ohlásený. Legends Never Die vyjde už tento piatok a bude obsahovať 15 skladieb. Taktiež sme sa dočkali ukážky tohto albumu, a to skladbu Life’s Mess s Halsey, ktorú taktiež sprevádza videoklip.

Ak nechceš prísť o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame