Jeden z najlepších producentov v našich končinách: PETER PANN

PETER PANN. Toto meno určite poznáte a nie nemyslíme rozprávkovú postavu, ktorá patrí k detským obľúbencom. PETER PANN je slovenský hudobný producent, ktorý rád skúša nové spolupráce, snaží sa posúvať ďalej a svojej práci venuje naozaj veľa času. Ako sa ale ukazuje, to, čo robí, robí najlepšie ako vie a prináša to úspech. Ak máte radi Kaliho, musíte mať radi aj jeho, pretože už dlhšie tvoria tandem.

Peter Pann bol hosťom u Osťa na rádiu Európa 2 v relácii Sunday Session. Bolo to vzácne stretnutie, pretože tento producent je často strohý, stručný a rozhovory prakticky neponúka. Je najradšej, keď zaňho hovorí jeho práca. S Osťom ale urobil výnimku a vznikol z toho kvalitný rozhovor, ktorý pootvoril dvierka súkromia tejto postavy slovenskej hudobnej scény.

Peter Pann hovorí o svojich začiatkoch, o svojom súkromí, o tom, koľko času trávi v štúdiu a ako približne vyzerá jeho pracovný deň. V štúdiu je denne, stáva okolo ôsmej, jednoducho, má režim, aby všetko stíhal. Neopomenul ani svoju manželku.

Hovorí o skúsenostiach z Afriky, o tom, ako to tam chodí, a že pre našinca nie je jednoduché sa tam len tak objaviť. Kaliho parťák spomína aj fakt, že na Slovensku sme prakticky rozmaznaní a mali by sme byť vďační za to, čo máme. Vo svete existuje nespočetné množstvo krajín, kde sa má obyvateľstvo značne horšie ako je tomu u nás.

Zaujímavá je aj časť o spolupráci s maďarskou scénou, pričom Peter Pann spolupracoval nedávno s Maďarom Hercegom na singli, kde sa objavil aj Ego. PP hovorí, že oslovil pôvodne iných slovenských interpretov, ale vysvetľuje, prečo do spolupráce nakoniec nešli. Keď následne oslovil Ega, chalan z Piešťan neváhal ani sekundu.

Rád sa posúva, rád skúša v hudbe nové veci a už v mladom veku vedel, čo by rád robil. Zaujímavosťou je, že aj keď patrí medzi najlepších a vybudoval si silnú značku a meno, nerozumie notám ani hudobnej teórii. Ako ale vidieť, nie je to až tak potrebné, ako by si niekto mohol nesprávne myslieť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kali zrušil víkendové koncerty. Musel ísť na operáciu (VIDEO)

Ak vás zaujíma ako o sebe a svojej práci hovorí človek, ktorý nezvykne veľa rozprávať ,tak potom odporúčame, aby ste si tento rozhovor určite vypočuli. My sme sa dopočuli zaujímavé veci, ktoré nás obohatili.

Odporúčame